Zauważyłem pewną "przypadłość", czy cechę charakterystyczną (nie wiem jak to nazwać, być może jest to oczywiste tylko ja o tym nie wiem
)
Na mojej 60CSx mam zainstalowanych kilka map: GPMapa TOPO, TOPO PL 100, UMC-pcPL topo, UMC-pcPL, Slovakia TOPO.
Ostatnio wgrałem wersję "ogonkową" UMP-pcPL. Okazało się że wyszukiwanie FIND -> MIEJSCOWOŚCI -> MENU -> ZNAJDŹ WEDŁUG NAZWY wyszukuje tylko po mapie "ogonkowej". Kiedy wgrana jest UMP bez polskich znaków to np. wpisując KRAKOW mam wyniki w wszystkich map ( UMP i GPMapy TOPO), a gdy wgra się UMP z "ogonkami" to mam tylko jedną możliwość: "KRAKÓW" z UMP-ogonki. Ogólnie przy wgranej mapie "ogonkowej" wyszukiwanie miejscowości według nazwy działa tylko z tej jednej mapy. Ale gdy szukamy miejscowości "Blisko aktualnej pozycji" wszystko jest OK - mam wyniki z każdej mapy.
Postaram się w wolnej chwili jeszcze dokładniej to sprawdzić.
Aha - mapy były "przygotowane" w taki sposób by wymusić szukanie adresów po GPMapie Topo - dokładniej opisane jest to w tym wątku:
viewtopic.php?f=9&t=6078&p=72843#p72887I wyszukiwanie adresów działa tak jak powinno. Problem tylko przy wyszukiwaniu miejscowości po nazwie.