Firmware 5.90 z patchem na 78s - puki co wszystko działa.
Upgradowałem z 4.60 i pierwsze co rzuciło się w oczy to dużo szybsze renderowanie map przy małych zoomach - typu cała Polska na ekranie z włączoną CNE 2015, JNXami, KMZtami, OSMapą i nakładkami typy ścieżki OSM adresy Polska Ad itd.
Jedną niepokojącą rzecz zauważyłem na mapie CNE 2015 w trybie nawigacji na motocykl z dopuszczonymi drogami gruntowymi.
w punkcie
https://maps.google.pl/maps?q=52.050617 ... 1&t=h&z=15Do drogi S3 dochodzi od wschodu droga gruntowa odwzorowana w CNE 2015 jak i w OSM (w googlach widać tylko przecinkę w lesie).
Na firmware 4.60 nawigacja w trybie motocyklowym nie prowadziła mnie z S3 na tę właśnie drogę.
Na firmware 5.90 nawigacja umożliwia mi zjazd w na tą drogę.
Znam to miejsce i wiem że jakiś czas temu można było "zjechać" tam w las ale obecnie nie bo jest rów oddzielający.
Pytanie czy jest możliwe żeby nowy firmware spowodował inne zachowanie i wytyczanie trasy zakładając że ustawienia typu nawigowania i wyłączeń dróg są takie same ?
Czy jest możliwe że nowy firmware inaczej ( abstrahując od tego czy lepiej czy gorzej) odczytuje oznaczenia dróg io ich połączenia czy węzły na tej samej mapie ?