[Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

[Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

Postprzez beetle-m » Śr, 11 maja 2011 7:57

Myślę, że możemy informować o zmianach w oprogramowaniu Kenwood serii DNX. Kilku naszych użytkowników korzysta ze sprzętu.

:arrow: DNX 5 / 6 Series software version 2.80 as of May 9, 2011

Change History:

Changes made from version 2.70 to 2.80:
◦Fixed a problem updating to 2011 European maps
◦POI spell search would not work for 2008(and later) Middle east maps

Changes made from version 2.60 to 2.70:
◦Fixed compatibility issue with 2010 Middle Eastern map.

Changes made from version 2.50 to 2.60:
◦Improved the way POI categories are displayed when using City Navigator Europe NT 2009 maps.

Changes made from version 2.40 to 2.50:
◦Fixed remote update behaviour when powered accessory is attached.

Changes made from version 2.30 to 2.40:
◦Fixed a problem with elevation basemap shading.
◦Fixed a problem with reading files from an SD card.

Changes made from version 2.20 to 2.30:
◦Fixed a problem that would display the unit id as a negative number when updating maps.
◦Fixed a problem that could interfere with a map update if a pop-up message occurred.
◦Fixed a translation problem with British English
◦Fixed a problem with the elevation basemap not drawing in 2d mode.
◦Removed a message that may pop-up if WAAS was enabled.
◦Added support to correct problem if 'Maps are locked' message appears.

Changes made from version 2.10 to 2.20:
◦Pressing on the next turn distance and time on a custom map tab will repeat the next turn instruction.
◦Added code to prevent the loss of map unlock codes.
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Re: [Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

Postprzez ootomaszoo » Pn, 12 gru 2011 19:00

O... rozumiem, że do mojego dnx5280bt będzie pasować ... muszę sprawdzić jaki mam soft
DNX5280BT / NUVI 670 FM
Avatar użytkownika
ootomaszoo
Początkujący
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz, 13 gru 2007 10:39
Lokalizacja: ROKIETNICA

Re: [Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

Postprzez Turtle_nr1 » Wt, 27 lis 2012 17:45

WItam wszystkich!

Jestem szczęśliwym posiadaczem stacji multimedialnej KENWOOD DNX5280BT. Ostatnio chciałem zaktualizować mapy i na stronce www.garmin/kenwood.com zostałem odesłany na stronę KENWOODa gdzie zalecono mi aktualizację oprogramowania stacji przed aktualizacją map. Ściągnąłem spakowany plik, wypakowałem na USB, podpiąłem do stacji i zaktualizowałem według instrukcji. Wszystko ładnie pięknie ale po restarcie stacji pojawiła się czarna plansza, która niestety nie chce zniknąć. Stacja nie chce "pójść" dalej...Napewno nie popełniłem żadnego błędu w trakcie wgrywania softu.

W związku z powyższym proszę Was o pomoc. Czy i jak mogęsobie poradzić z tym problemem.
Turtle_nr1
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2012 17:29

Re: [Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

Postprzez przemos » Pn, 10 kwi 2017 21:23

Witam.

Odkopie trochę temat.
Posiadam radio kenwood dnx5420bt
Ostatnio zaktualizowałem urządzenie jak i aplikację garmin poprzez plyty CD do najnowszych wersji (3.2.0 oraz 2.80)
Aktualizacje przebiegły pomyślnie bez żadnych błędów lecz po włączeniu nawigacji przy wybranym polskim języku w miejcach gdzie powinien być tekst jest puste pole, a przy zmianie na inny język np. angielski wszystko jest ok.
Zależy mi na Polskim języku i nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Proszę o pomoc
Kolejna rzecz to przy próbie podłączenia laptopa poprzez miniusb do urządzenia wykrywa je jako nieznane, a automatyczne wykrycie sterowników nie pomaga. Istnieją jakieś konkretne sterowniki od kenwooda umożliwiające komunikację z laptopem?

Z góry dzięki za odpowiedź.
przemos
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 10 kwi 2017 21:11

Re: [Kenwood DNX 5/6 Series] - aktualizacje oprogramowania

Postprzez Crockett84 » N, 12 lip 2020 16:16

Wie ktoś jak w modelu DNX5280BT ustawić ręcznie datę, ostatnio rozładował mi się akumulator i stacja zgłupiała. Mam datę 26 listoapda 2000, a w ustawieniach czasu mogę wybrać tylko godzinę i format 12 albo 24 godzinny. Daty nie mogę ustawić samemu, tylko zaciąga ją ustwień, czas na świecie. Dzięki temu navi w dzień pokazuje mi czarną mapę...paranoja...wiem, że motyw mogę zmienić ręcznie, ale przecież nie o to chodzi...
Załączniki
20200712_170111.jpg
Crockett84
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 10 lip 2013 20:13
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości