Przykładowo dla próby chcę narysować jedną ulicę, więc powinien powstać tylko jeden MIASTO.ulice.txt.diff.txt, tymczasem rozkłada mi większość ulic, szlaków, kolei, których nie dotykam i zamienia typy w następujący sposób:
np.
- Kod: Zaznacz cały
--- C:\Garmin\UMP-pcpl-TortoiseCVS\UMP-PL-Opole\src\BOBROWNIKI.ulice.txt Sat Jun 04 18:41:14 2011
+++ BOBROWNIKI.ulice.txt Thu Aug 04 15:47:52 2011
@@ -189,5 +189,5 @@
[POLYLINE]
-Type=0x10e12
+Type=0xe12
Label=27 Stycznia
EndLevel=2
--- C:\Garmin\UMP-pcpl-TortoiseCVS\UMP-PL-Opole\src\OPOLE.kolej.txt Wed Jul 27 12:24:41 2011
+++ OPOLE.kolej.txt Thu Aug 04 15:47:52 2011
@@ -625,5 +625,5 @@
[POLYLINE]
-Type=0x10e10
+Type=0xe10
Label={6-19}
Data0=(50.33332,18.94009),(50.33379,18.93974),(50.33419,18.93943),(50.33462,18.93914),(50.33605,18.93831),(50.33648,18.93814),(50.33693,18.93802),(50.33731,18.93805),(50.33771,18.93815),(50.33872,18.93839),(50.33897,18.93829),(50.33920,18.93788),(50.33936,18.93736),(50.33960,18.93640),(50.33979,18.93591),(50.34072,18.93417),(50.34182,18.93245),(50.34211,18.93206),(50.34229,18.93206),(50.34280,18.93228),(50.34334,18.93244),(50.34388,18.93238),(50.34441,18.93229),(50.34451,18.93213),(50.34462,18.93144),(50.34462,18.93072)
@@ -631,5 +631,5 @@
--- C:\Garmin\UMP-pcpl-TortoiseCVS\UMP-PL-Opole\src\OPOLE.szlaki.topo.txt Sun Jul 31 18:30:36 2011
+++ OPOLE.szlaki.topo.txt Thu Aug 04 15:47:52 2011
@@ -1,4 +1,4 @@
[POLYLINE]
-Type=0x10e00
+Type=0xe00
Label=Szlak Jury Wieluńskiej
EndLevel=1
Gdy próbuję uaktualnić narzędzia, dostaję komunikat, że są aktualne. Jakieś pomysły?, bo jest to trochę upierdliwe.
Mam MapEdit ++ 1.0.53.299