Quest a UMP-pcl probna czy routuje?

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Quest a UMP-pcl probna czy routuje?

Postprzez postrad » Pn, 18 lis 2013 11:16

Witam wszystkich!
Posiadam Garmina Questa. Od kilku dni mecze sie z instalacja wersji probnej UMP. Wgrywa sie ale nie moge nawigowac po drogach. Wyswietla mi sie brak drog w poblizu startu. Dodam , ze kiedy wysylam zestaw map pod Mapsource zaznaczam opcje -ptaszek uzyj kompilacji map (pisze z pamieci) Innymi slowy Quest widzi wersje probna 23.07 ale nie dziala jako nawigacja. Czy tak juz musi byc z racji sprzetu czy jeszcze jest o co walczyc. Dodam, ze nie mam wgranej mapy bazowej, a to juz inna historia.
postrad
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 17 lis 2013 20:32

Re: Quest a UMP-pcl probna czy routuje?

Postprzez Zachu » Pn, 18 lis 2013 11:36

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8718
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quest a UMP-pcl probna czy routuje?

Postprzez postrad » Pn, 18 lis 2013 20:57

Witam ponownie!
Dziekuję za odzew Zachu. Przyznam ze forum Garniaka i GpsManiaka przeczytałem już kilka razy. Mapę próbna udaje mi się wgrać. W komputerze mam ją w katalogu C:/Garmin w podkatalogu UMp-pcPL. Nie wiem tylko czy dobrze ją wgrywam- rozpakowalem plik zip do podkatalogu, instal jako administrator jednak nie grzebalem w rejestrze. Map source widzi probna, wysylam komplet zaptaszkowanych map do Questa. W Quest sa ale nie idzie nawigowac po znalezieniu satelitow. Koncza sie mi pomysly co robie zle???
postrad
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 17 lis 2013 20:32


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron