Przesuwanie węzłów w ME++

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Przesuwanie węzłów w ME++

Postprzez zbyszekg9 » Pn, 16 cze 2014 18:01

Witam,
mam pytanie dotyczące węzłów: czy istnieje sposób, aby przesuwać węzeł z takim skutkiem, który pociągałby za sobą wszystkie drogi, które w tym węźle się zbiegają? Chodzi mi o to, aby nie "celować" każdą drogą do punktu węzła, tylko żeby przesunięcie węzła powodowało pociągnięcie za sobą wszystkich dróg. Sądziłem, że taką funkcją jest Connect To Nearest Nodes, a przynajmniej widoczny efekt był taki, jakiego oczekiwałem, ale podobno to nie działa. Czy istnieje jakaś inna metoda?
Pozdrawiam
Zbyszek
zbyszekg9
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn, 09 wrz 2013 13:08

Re: Przesuwanie węzłów w ME++

Postprzez Zachu » Pn, 16 cze 2014 19:50

Zapytaj się na grupie.
W normalnym ME wystarczy z Shift'em przeciągnąć na węźle i możesz całą pajęczynę ciągać.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przesuwanie węzłów w ME++

Postprzez Artur » Pn, 16 cze 2014 22:10

zbyszekg9 napisał(a):czy istnieje sposób, aby przesuwać węzeł z takim skutkiem, który pociągałby za sobą wszystkie drogi, które w tym węźle się zbiegają?

Zaznaczasz węzeł (z zaznaczonym narzędziem "edit nodes" przeciągasz myszką z wciśniętym przyciskiem obejmując interesujący Cię węzeł). Po zaznaczeniu możesz go przesuwać - będzie to dotyczyło wszystkich linii zbiegających się w tym węźle.
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Re: Przesuwanie węzłów w ME++

Postprzez zbyszekg9 » Cz, 19 cze 2014 8:12

Arturze, działa. Dziękuję za pomoc.
zbyszekg9
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn, 09 wrz 2013 13:08


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości