Edycja pliku TYP
Napisane: Śr, 26 lip 2017 6:19
Próbowałem podmieniać skórki za pomocą tego programu. wszystko robię wg instrukcji http://gpsmaniak.com/2010/PL_Topo/mapy-sciezki_pl.htm i zawsze na końcu wyskakuje komunikat
"Wystąpiły ostrzeżenia, wynik może być niepoprawny."
Dlaczego?
I jeszcze takie pytanie. Doczytałem, że programem TYPWiz można edytować skórki, zainstalowałem ten program, ale w pomocy do niego
http://www.pinns.co.uk/osm/docs/quickguide.pdf
na stronie 5 jest napisane, że należy dowiedzieć sie, jakie typy liczb są przypisane do punktów POI dla twojego miasta, wsi etc.
"Changing Colour & Font Size of cities, towns, villages etc
•Find out what the type numbers are for your city , town , village etc POIs
•If the number does not exist, create it in your TYP file "
A właśnie te nazwy mnie interesują, bo są za małe. a to nazwy ulic wyświetlane są w moim Edge 705 wołami i to pogrubiona czcionką. W dużym mieście może jest to OK, ale w terenie? Nazwy miejscowości giną na ekranie.
Pomoże ktoś?
"Wystąpiły ostrzeżenia, wynik może być niepoprawny."
Dlaczego?
I jeszcze takie pytanie. Doczytałem, że programem TYPWiz można edytować skórki, zainstalowałem ten program, ale w pomocy do niego
http://www.pinns.co.uk/osm/docs/quickguide.pdf
na stronie 5 jest napisane, że należy dowiedzieć sie, jakie typy liczb są przypisane do punktów POI dla twojego miasta, wsi etc.
"Changing Colour & Font Size of cities, towns, villages etc
•Find out what the type numbers are for your city , town , village etc POIs
•If the number does not exist, create it in your TYP file "
A właśnie te nazwy mnie interesują, bo są za małe. a to nazwy ulic wyświetlane są w moim Edge 705 wołami i to pogrubiona czcionką. W dużym mieście może jest to OK, ale w terenie? Nazwy miejscowości giną na ekranie.
Pomoże ktoś?