Pewnie kwestia tych adresów jest bardziej skomplikowana. Przykładowo tutaj znalazłem 3 numery 69:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17 ... n=20.98431
Na mapie dla Garmina jest tylko jedno 69.
Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/
Tak, jak napisał wojtek - mały wypadek przy pracy w sobotniej wersji -og (17:00).Mariusz65 napisał(a):Co się stało ze skórką normal w ogonkowej W MS wygląda jak tryb nocny:
Freud napisał(a):Nie miałbym czasu rozwijać jej - na używanie jej mam czas jak najbardziej
Ale mile byłaby widziana jednolitość na wszystkich arkuszach mapy. Przykład z okolic ujścia Pilicy do Wisły:stara zientara napisał(a):Spokojnie aktualizuj.
Będzie się jeszcze zmniejszać przez dwa dni. Zanim zostaną wymuszone kompilacje wszystkich rejonów, to trochę potrwa. Chodzi o to, żeby kompilacja się skończyła, zanim zacznie się następna, więc nie można całej mapy pełnej kompilować od razu.
Mariusz65 napisał(a):Pilica się urywa.
Zachu napisał(a):Pytanie jaki miałeś odczyt dokładności.
Zachu napisał(a):Pięć lat temu na forum były takie dyskusje.
bombel napisał(a):Wysokie budynki, kilka odbić i nagle odbiornik pokazuje Ci że jesteś 50 metrów dalej - normalna sprawa.
h007 napisał(a):Po prostu nie dotarłem do informacji z przed pięciu lat.
h007 napisał(a): to domyślam się, że błąd może być +/- 7m.
Zachu napisał(a):Przejedź się po Marszałkowskiej 50 razy i porównaj ślady.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości