Wielkie brawa i podziękowania dla twórców mapki. Nie ma sensu porównywanie jej do fabrycznego City Navigator Europe NT 2008, bo dokładność UMP pcPL po prostu powala. Mieszkam w mały miasteczku. Na oryginalnej mapie zaznaczone były tylko główne ulice w mojej dziurze, natomiast na UMP są wszystkie
Dosłownie, nawet te co maja po 50m długości
Nie mam jeszcze wkładu w mapę, bo jestem nowicjuszem i nie wiem, z czym "to się je", ale obiecuję wrzucić coś od siebie. Jestem z zamiłowania motocyklistą i bez celu robie tysiące km rocznie po Małopolsce, Podkarpaciu, i Świętokrzyskiem. Jak tylko nauczę się zbierać i przetwarzać informację do mapy to na pewno dorzucę kilka ciekawych miejsc.
Wczoraj wgrałem UMP i doznałem szoku co do szczegółów tj, lasy, rzeki, koleje, POI itp. Natomiast mam problem... UMP działa jakby wolniej, opóźnienie wynosi około 5-10 sekund.... Na oryginalnej mapie nawigował mnie co do metra i co do sekundy. Może fakt ustawienia mapy na najbardziej szczegółową zwalnia mi garmina
Dzisiaj przestawię na "normalny" i sprawdzę. Opóźnienie o którym pisze nie utrudnia dojazdu do celu, jednak nieco irytuje.
Pytanie techniczne: w menu mapy-info mam dwie mapy tj. UMP i City Navigator. Zaznaczona ma być tylko UMP czy obie
Przy zaznaczonych dwóch mapach garmin działa ale pokazuje grafikę i dane z City Navigatora, więc go odznaczyłem. Czy tak ma być