Restrykcje

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Restrykcje

Postprzez Ra » Pn, 28 kwi 2008 7:35

Witam wszystkich,

Mam VentureCx, ale ostatnio używam go także w samochodzie, żeby wesprzeć nieco UMP pcPL.

Wczoraj wieczorem we Wrocławiu GPS kazał mi skręcić w lewo z Trzebnickiej w Wybrzeże Konrada. Tam jest zakaz skrętu w lewo. Myślę sobie, jak wrócę, to dorzucę restrykcję do mapy, a tymczasem skręcę za mostem. Za mostem jednak też niestety zakaz skrętu i GPS znów każe go złamać. Myślę sobie, no to dwa do wprowadzenia.

Dziś otwieram mapę - time zone linie są. Sprawdzam w MapSource, działa.

Ktoś wie, co muszę ustawić w odbiorniku, żeby je uwzględniał (mam wybrane Car/Motorcycle)?

Pozdrawiam

Ra
Ra
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 01 lut 2008 13:29

Re: Restrykcje

Postprzez GPS Maniak » Pn, 28 kwi 2008 7:39

Ra napisał(a):Ktoś wie, co muszę ustawić w odbiorniku, żeby je uwzględniał (mam wybrane Car/Motorcycle)?

Hmmm. Moim zdaniem ustawienie "car" sprawę restrykcji powinno załatwić :roll:
Czy w odbiorniku miałeś tylko UMPa?
Może miałeś także inną mapę z routngiem?
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Ra » Pn, 28 kwi 2008 8:21

Na pewno tylko UMP i tylko Wrocław, bo przypomniałem sobie o GPSie krótko przed wyjściem i zrobiłem update i wysłałem do odbiornika tylko mape UMP-Wrocław, żeby było szybciej.

Już wcześniej idąc pieszo zauważyłem, że ignoruje jednokierunkowość, ale myślałem, że to może dlatego że poruszam się wolno i domyślił się, że jestem per pedes. Ale to były też inne mapy, więc może były źle napisane.

Sprawdziłem przed chwilą w trybie demo - wgrany wyłącznie Wrocław i każe łamać zakazy.

Może powinienem się zgłośić do chłopaków z UMP...
Ra
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 01 lut 2008 13:29

Postprzez GPS Maniak » Pn, 28 kwi 2008 9:36

Ra napisał(a):Może powinienem się zgłośić do chłopaków z UMP...

Przenoszę wątek, tam gdzie na pewno go znajdą :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość