Jak wgrać mapę UMP-pcPL

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez stratus » Cz, 01 sty 2015 14:37

To i ja poproszę o pomoc bo na ten problem nigdzie się nie natknąłem.
Urządzenie GPMap 62st, wrzuciłem rozpakowany plik .img z gmapsupp-pl-og.zip na kartę zewnętrzną do katalogu Garmin. Mapa jest widoczna, tyle, że po wyłączeniu w urządzeniu pozostałych map i zostawieniu aktywnej UMPpcPL mapa jest widoczna do dokładności 30km, każde następne powiększenie mapy powoduje że cała sieć dróg znika. Wracając do 30 km wraca do normy ale przecież nie o taką dokładność w tej mapie chodzi :) Poradźcie coś bo nie mam pomysłu.
Chyba, że ktoś bardziej obeznany zasugeruje że jak mam w tym urządzeniu mapę PL Topo najnowszą to nie ma sensu ładować UMPa. Zastosowanie tylko turystyczne gdyż do samochodu mam nuviego 3597 LMT gdzie też będę chciał wrzucić UMPa.

EDIT: Kilka godzin zabawy i sam doszedłem, dostęp do dokładniejszych warstw blokowała mi nakładka DEM_PL_100. Wystarczyło ją deaktywować.
Pozdrawiam Jurek!
___________________
Garmin GPSMAP 62 ST / NUVI 3597LMT
stratus
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 22 sie 2010 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez pakeroso » Cz, 23 mar 2017 21:51

Witam serdecznie. Chciałbym prosić o pomoc z moim wiekowym nuvi 660.
Gdy podłączam nawigację od PC, to nic się nie dzieje ale myślę, że przyczyną tego będzie stara jak węgiel bateria.
No więc pobrałem wersję NI, czyli plik gmapsupp-pl.zip, wrzuciłem na kartę plik gmapsupp.img no i lipa... po uruchomieniu navi widzę tylko starą wersję UMP-pcPL 2012 oraz Europe NT 2013 które to siedzą w pamięci urządzenia.
pakeroso
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 23 mar 2017 21:42
Lokalizacja: Toruń

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez Zachu » Cz, 23 mar 2017 22:11

Utworzyć trzeba katalog i tam wrzucić mapę. Na głównej stronie UMP jest link jaką wersję wybrać i jak zainstalować. http://ump.fuw.edu.pl/wiki/Wersje#Jak_z ... a.C4.87.3F
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez bluesman » Cz, 01 gru 2022 11:46

Jak wgrać posiadaną mapę UMP na telefon android 10 ?
bluesman
Początkujący
 
Posty: 41
Dołączył(a): Wt, 30 wrz 2014 16:37

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez roro » Pt, 02 gru 2022 11:09

Zainstaluj aplikację Orux, ta  aplikacja chyba najkorzystniej wyświetla mapy w plikach img. Garmin.
roro
Bywalec
 
Posty: 895
Dołączył(a): N, 04 paź 2015 14:16

Re: Jak wgrać mapę UMP-pcPL

Postprzez Zachu » Pt, 02 gru 2022 20:11

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości