wyszukiwanie w UMP-pcPL

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

wyszukiwanie w UMP-pcPL

Postprzez Witold » Cz, 27 sie 2009 20:37

Witam!
Dawno nie gościłem na forum, z uwagą więc zapuściłem się w lekturę postów.Nie była ona przypadkowa. Otóż wynikła z rzeczywistej potrzeby rozwiązania problemu powstałego przed kilkoma miesiącami z którym przyszło mi sie zmierzyć obecnie, po moim powrocie.Otóż po wcześniejszej aktualizacji UMP-pcPL , proszę nie pytać kiedy,moja nawigacja się zbuntowała.Dokonałem aktualizacji teraz i efekt taki sam. Po wyborze tej mapy nie mogę nawigować wg adresu. Po prostu -nie wykrywa miast, ulic.W PC za pomocą MS otwiera się bez problemu, transfer do Nuvi- też bez problemu.
O co więc chodzi? Przekopałem, tak myślę,wszystkie zagadnienia podobne, ale z czymś podobnym się nie spotkałem.
W czym tkwi problem? :roll:
Nuvi 660 CNE 2008NT+ UMP-pcPL+100Topo+GP Mapa 2007.4

" Zawsze miło jest pogawędzić w gronie przyjaciół "
Avatar użytkownika
Witold
Początkujący
 
Posty: 78
Dołączył(a): Pt, 22 lut 2008 17:33
Lokalizacja: Świebodzice

Re: wyszukiwanie w UMP-pcPL

Postprzez Artur » Cz, 27 sie 2009 22:28

Zapewne nie ta wersja ump. Skoro mamy nie pytać kiedy to znaczy, że pewnie dawno. Sądzę, że 660 powinno dostać mapę NI. Nie piszesz jak wgrywasz (z mapsource czy ściągasz gmapsupp choć wspomnienie o MS i transferze sugeruje, że z mapsource), zatem dalsze kroki podpowiem (lub ktoś mnie ubiegnie) po podaniu tej informacji.
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Re: wyszukiwanie w UMP-pcPL

Postprzez Witold » Pt, 28 sie 2009 19:32

Wgrywam do Nuvi przez MS a transferuję plik GMAPSUPP.IMG EU NI.Mapa w odbiorniku jest, bo ustawiając nawigację wg ulubionych czyli już raz ustawionych punktów - nie ma problemu. W przypadku gdy chcę wpisać miasto np. Wrocław nie wyszukuje tylko wywołuje komunikat "podaj wszystkie ".Mapę mam na karcie i chyba nie pozostało nic innego jak wgrać na nowo do UMP-pcPL.
A może jest inna przyczyna tego stanu rzeczy? :)
Nuvi 660 CNE 2008NT+ UMP-pcPL+100Topo+GP Mapa 2007.4

" Zawsze miło jest pogawędzić w gronie przyjaciół "
Avatar użytkownika
Witold
Początkujący
 
Posty: 78
Dołączył(a): Pt, 22 lut 2008 17:33
Lokalizacja: Świebodzice

Re: wyszukiwanie w UMP-pcPL

Postprzez wilmington19805 » So, 28 lis 2009 12:50

Ten sam problem.NUVI 205- Mapa też na karcie i nie ma szans na znalezienie miejscowości. Po wpisaniu nazwy, mam polecenie szukać wszystkie miasta. A gdy szukam to pokazuje mi sie nazwy ulic na taką literę.
identyczną mapę mam w Oregonie i szuka idealnie.
Na GPMapa na Nuvi szuka idealnie( zainstalowana jest w odbiorniku).
kilka razy robiłem aktualizację mapy i instalowałem wszystkie możliwe wersje.
Pozdrawiam
Nuvi 205 - Oregon 300-GPMapa- UMP-pc PL - Topo PL
wilmington19805
Bywalec
 
Posty: 225
Dołączył(a): Śr, 30 kwi 2008 12:01
Lokalizacja: N49.60000 E20.70000


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości