Edycja obszaru z niezaimplementowanymi wrzutkami

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Edycja obszaru z niezaimplementowanymi wrzutkami

Postprzez greg_m » Cz, 11 lut 2010 12:37

Witam,
Aktualnie staram sie przysiasc kilka razy w tygodniu i dorysowac Anglie. Wlasnie wrzucilem troche na Flyspray. Rozumiem, ze skoro to UMP-Zagranica to priorytet jest dosc niski i to jest zrozumiale.
Chcialbym rysowac dalej np drogi, ktore sie krzyzuja z tymi, ktore wlasnie podeslalem, a nie sa jeszcze zaimplementowane. Dobrze by miec jakis punkt zaczepienia, wezly, itp.
Jak takie cos ugryzc? Czekac na zamkniecie wrzutki, a w miedzyczasie rysowac inna okolice (a mam co!) czy bazowac na moich plikach .diff i moim wynikowym pliku .mp (choc przeciez ostateczna wersja mojej wrzutki moze byc inna, wiec nie wiem czy da sie to jakos wykorzystac).
pozdrawiam
G.
edge 500 + UMP-pcPL@www + OSM Cycle Map + Waze
greg_m
Bywalec
 
Posty: 317
Dołączył(a): Wt, 10 lut 2009 16:39
Lokalizacja: /dev/random

Re: Edycja obszaru z niezaimplementowanymi wrzutkami

Postprzez wopozka » Cz, 11 lut 2010 13:57

Dopóki nie dostaniesz pełnego prawa RW do CVS to wstrzymuj się z dalszymi poprawkami, bo możesz sobie roboty przysporzyć. Jeśli twoje wrzutki będą poprawne, to myślę że da się załatwić pełne prawa RW do CVS, wtedy będziesz mógł sobie poszaleć.

Skoro już zacząłeś rysować, to polecam przejrzeć umpową wiki i koniecznie zapisać się na listę ump, gdzie sporo rzeczy jest dyskutowanych.
wopozka
Bywalec
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz, 18 paź 2007 9:48

Re: Edycja obszaru z niezaimplementowanymi wrzutkami

Postprzez greg_m » Cz, 11 lut 2010 14:01

tak, wiki przeczytane i podrukowalem sobie co potrzebniejsze rzeczy + robie wlasne notatki aby sprawniej rysowac. na razie jeszcze nie o wszystkim pamietam, ale idzie coraz lepiej (tak przynajmniej mi sie wydaje :) ).
na liste tez sie zapisalem jakis czas temu, choc niewiele maili stamtad dostaje.

z dajszymi wrzutkami na razie wec poczekam, ewentualnie podesle cos z obszarow juz zaczetych i zaimplementowanych.

dzieki!
pozdrawiam
G.
edge 500 + UMP-pcPL@www + OSM Cycle Map + Waze
greg_m
Bywalec
 
Posty: 317
Dołączył(a): Wt, 10 lut 2009 16:39
Lokalizacja: /dev/random


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości