mar_rud napisał(a):Swoją drogą zastanawiam się, czy nie powinno się uciąć liczbę poziomów w UMP-szlaki do np 2 najniższych, ew. 3
Popieram wszystkie działania poprawiające wygląd mapy.
Pozdrawiam,
Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/
mar_rud napisał(a):Swoją drogą zastanawiam się, czy nie powinno się uciąć liczbę poziomów w UMP-szlaki do np 2 najniższych, ew. 3
mar_rud napisał(a):Tak się składa, że z okolic Płocka dodawałem akurat ja
mar_rud napisał(a):Były to fragmenty międzynarodowej trasy rowerowej EuroVelo R2 i ponadregionalnego szlaku rowerowego VeloMazovia Nr20 więc uznałem, że zasługują na EndLevel=2 .
mar_rud napisał(a):Swoją drogą zastanawiam się, czy nie powinno się uciąć liczbę poziomów w UMP-szlaki do np 2 najniższych, ew. 3 (dla np. takich wytyczonych międzynarodowych/międzyregionalnych szlaków). Może przy tylko 2 poziomach mapka preview będzie bogatsza.
mar_rud napisał(a):Powyżej tych 2-3 poziomów nie widzę sensu, bo trudno mi sobie wyobrazić co mogło by być na EndLevel=3 czy wyższe w przypadku szlaków.
mar_rud napisał(a):Czy przypadkiem nie dało by się zamanipulować którymś z parametrów LevelX=/ZoomX= w ustawieniach mapy aby w MS pokazywał na dużych oddaleniach, bez wpływu na poziomy w odbiorniku?
doktorek napisał(a):należało natomiast użyć umieszczonego po stronie prawej każdego z okienek kwadracika i WYBRAC=PODAC scieżkę gdzie znajdują sie odpowiednie pliki.
A WIEC WPISZ NIE OZNACZA PODAJ SCIEżKę (WYBIERZ)
Guzik napisał(a): - TDB file: wybierz (...) c:\garmin\ump-szlaki\ump-szlaki.tdb;
doktorek napisał(a):nie rozumiem dlaczego programista programu MapToolKit zostawia możliwość wpisywania, wiedząc że tak robić nie należy...
doktorek napisał(a):Absolutnie nie było moją intencja zrzucanie czegokolwiek komukolwiek!!!
mar_rud napisał(a):Były to fragmenty międzynarodowej trasy rowerowej EuroVelo R2 i ponadregionalnego szlaku rowerowego VeloMazovia Nr20 więc uznałem, że zasługują na EndLevel=2
mar_rud napisał(a):Swoją drogą zastanawiam się, czy nie powinno się uciąć liczbę poziomów w UMP-szlaki do np 2 najniższych, ew. 3 (dla np. takich wytyczonych międzynarodowych/międzyregionalnych szlaków). Może przy tylko 2 poziomach mapka preview będzie bogatsza. Powyżej tych 2-3 poziomów nie widzę sensu, bo trudno mi sobie wyobrazić co mogło by być na EndLevel=3 czy wyższe w przypadku szlaków.
mar_rud napisał(a):Czy przypadkiem nie dało by się zamanipulować którymś z parametrów LevelX=/ZoomX= w ustawieniach mapy aby w MS pokazywał na dużych oddaleniach, bez wpływu na poziomy w odbiorniku?
Bartek napisał(a):mar_rud napisał(a):Czy przypadkiem nie dało by się zamanipulować którymś z parametrów LevelX=/ZoomX= w ustawieniach mapy aby w MS pokazywał na dużych oddaleniach, bez wpływu na poziomy w odbiorniku?
Byłoby fajnie. Nie zgłębiałem dotąd jak to jest z wpływem ZoomX na widoczność w MS i nie wiem jak z tym dokładnie jest.
Pozdrówka
Bartek
Artur napisał(a):Choć mnie niepokoi to, że mam widoczną mapkę prewiev niezależnie od skali wyświetlania. Czy tylko ja tak mam?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości