druga karta SD

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

druga karta SD

Postprzez darom » Śr, 17 lis 2010 12:05

Czesc,

Mam Nuvi 250W z wgrana GPMapa i chcialbym zobaczyc jak jezdzi sie z UMP.
Czy moge wlozyc nowa czysta karte SD do mojego Garmina i wgrac UMP za pomoca Mapsource? Czy moze trzeba przegrac jakies katalogi z jednej karty na druga?
Czy pozniej nie bedzie problemu jesli z powrotem wloze karte z GPMapa jesli bede chcial do niej wrocic?

pozdrawiam
darom
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 12 lip 2009 11:46

Re: druga karta SD

Postprzez beetle-m » Śr, 17 lis 2010 12:53

Witam.
darom napisał(a):Mam Nuvi 250W z wgrana GPMapa i chcialbym zobaczyc jak jezdzi sie z UMP.
Czy moge wlozyc nowa czysta karte SD do mojego Garmina i wgrac UMP za pomoca Mapsource?
Tak, to jedna z opcji. Stwórz wcześniej na nowej karcie SD katalog: Garmin
Podczas wysyłania mapy UMPpcPL z MapSource musisz być jednak bardzo ostrożny. Istnieje możliwość przypadkowego nadpisania GPMapy (lub innego produktu mapowego) znajdującej się obecnie w pamięci nuvi (lub karcie SD).

Druga, bezpieczniejsza opcja to skopiowanie na kartę SD do katalogu \Garmin gotowego pliku gmapsupp.img z mapą UMPpcPL (który również znajduje się na stronie autorów).

darom napisał(a):Czy pozniej nie bedzie problemu jesli z powrotem wloze karte z GPMapa jesli bede chcial do niej wrocic?
Jeśli GPMapę masz teraz na innej karcie SD to nie ma ryzyka nadpisania jeśli karta będzie wyjęta z nuvi podczas wysyłki UMPpcPL z MapSource.
Tak czy inaczej (jeśli nic nie nabroisz) nie zakładam problemów z powrotem do GPMapy na pierwszej karcie.
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości