Podanie do Rady (GTW) w UMP

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Podanie do Rady (GTW) w UMP

Postprzez Castel 899 » Cz, 31 mar 2011 22:14

Czy nie można by zgodnie z zasadą "Cel uświęca środki" i z pełną świadomością drobnego oszustwa oznaczyć drogi 701 (przynajmniej na odcinku od Domaniewa do przejścia w Ożarowską) jako gruntowej, żeby UMP nie kierował tam nawigujących w trybie "krótszy czas". Jeżdziłem tamtędy jesienią i jeszcze w grudniu; było znośnie. Aktualnie nie ma możliwości, żeby coś oprócz monstera przejechało tym odcinkiem 1 km i nie potrzebowało wizyty w warsztacie. Potwornych dziur nawet nie ma jak ominąć.
Pozdrawiam - Dominik
1490T/6.30 + 8 GB, CNE 2019.20, ogąki :), Win10H
Avatar użytkownika
Castel 899
Bywalec
 
Posty: 428
Dołączył(a): Śr, 06 paź 2010 9:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podanie do Rady (GTW) w UMP

Postprzez Alf/red/ » Pt, 01 kwi 2011 13:50

oki - (po krótkiej dyskusji w prawidłowym miejscu) wykonałem.
Alf/red/ + jutrzejsze UMP-pcPL + nüvi 360/CNE2008 + nüvi 765/CNE2010 + Vista HCx.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alf/red/
Radny
 
Posty: 1096
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:27
Lokalizacja: Szczęśliwice

Re: Podanie do Rady (GTW) w UMP

Postprzez DINO » Pn, 04 kwi 2011 17:56

Otóż to! Dobra robota. Wokół Pruszkowa to chyba dotyczy kilku innych dróg. Jak zobaczyłem po otwarciu S8, że z Żyrardowa na Trasę Toruńską UMP prowadzi przez Brwinów i dalej tymi "drogami" to aż się przeraziłem. Ale ostatnio pociągnęło po staremu do Łopuszańskiej. Na szczęście. Jak ktoś nie wie to koła by pogubił. Inna rzecz, że wszystkie drogi lokalne wzdłuż budowanej A2 zaczynają być gorsze od gruntowych. Ciekawe czy będziemy mieli kolejną akcję w UMP pt. obniżanie kategorii dróg dzięki naszym drogowcom?
Garmin Nuvi 250W + UMP(wczorajsza)
Avatar użytkownika
DINO
Bywalec
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 10 cze 2008 17:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości