Witam,
Posiadam nawigację Dakota 10 wraz z zainstalowaną mapą turystyczną wydawnictwa Compass oraz UMP-pcPL. Obie te mapy włączyłem jako aktywne.
Przy powiększeniu > 50m (np. 80m, 120m, 200m) nazwy ulic na mapie turystycznej Compass-u się nie wyświetlają. Natomiast przy powiększeniu <= 50m są wyświetlane.
Próbowałem zmienić próg powiększenia, przy którym wyświetlane są ulice: menu Konfiguracja->Mapa->Zaawans. ust. mapy (rozmiar tekstu, zoom) -> Stopnie zoomu (punkty, ulice itp.) -> Nazwa ulicy, na wartość > 50m, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Kiedy wyłączam mapę Compass-u i pozostawiam aktywną tylko mapę UMP-pcPL, to opcja ta działa poprawnie (można zmienić poziom zoomu, przy którym wyświetlają się nazwy ulic).
Sama mapa Compass-u jest wgrana w postaci pliku .kmz i chyba nie zawiera nazw ulic. Myślę, że przy aktywnych obu mapach na raz, przy powiększeniu <= 50m na mapie Compassu wyświetlają się po prostu nazwy ulic z mapy UMP-pcPL.
Chciałbym mieć możliwość zmiany progu zoomu, przy którym na mapie Compass-u będą wyświetlane nazwy ulic. Jest to możliwe?
Niestety powiększenie <=50m jest już bardzo dużym powiększeniem i mapa Compass-u wyświetla się już niewyraźnie, a poza tym, czyni korzystanie z niej mało praktycznym (widać tylko niewielki fragment mapy).
Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.