Garmin etrex venture hc uskodzony co robić.

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Garmin etrex venture hc uskodzony co robić.

Postprzez rafalbonsai » Pt, 19 sie 2016 12:13

Witam jestem nowy na forum więc nie wiem mój post jest w odpowiednim miejscu,ale mam nadzieję że to nie jest jakiś wielki problem.Jestem posiadaczem Garmina etrex venture hc od kilku lat,inie miałem z nim większych problemów,aż do teraz,wziął i zepsuł się bez jakiegoś większego powodu i bez ostrzeżenia.Po prostu nie można go włączyć,tzn.włączając go przyciskiem (zasilania)po prostu odpala się główny obraz z logo garmina i po paru sekundach gaśnie.Przez te parę sekund przyciskając różne guziki włączają sie (w zależności od włączonych)opcję i po prostu gaśnie.Kontaktowałem się ze wsparciem Garmina i zrobiliśmy twardy reset,nic to nie dało.Przytrzymując guzik włączania zdołaliśmy podłaczyć go do komputera i zainstalowaliśmy sterowniki w sumie to same się zainstalowały i dalej nic,po prostu gaśnie.Mam wrażenie że to nie jest poważna usterka tylko jakaś pierdoła ale gość z Garmina powiedział że tego modelu już nie naprawiają.Może znacie jakieś punkty serwisowe nie koniecznie autoryzowane (okolice Gliwic),pomóżcie szkoda urządzenia.Aha sorry za niefachowy język ale nie jestem specjalistą.
rafalbonsai
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 19 sie 2016 11:50

Re: Garmin etrex venture hc uskodzony co robić.

Postprzez tboniasty » So, 20 sie 2016 22:18

Jakieś błędy na ekeanie diagnostycznym? (Wciśnij joystick i trzymając go włącz urządzenie)
OBECNIE - ASFALT: Nuvi 3490LMT, SZLAK: eTrex 30
POPRZEDNIO - eTrex 20, Oregon 650t, Oregon 600, Oregon 300, Nuvi 2445LT, Nuvi 1250T, Montana 600, GPSMAP 62s, Nuvi 3490LMT, eTrex 30, Colorado 300, Nuvi 205T, Oregon 450, Dakota 20, GMXT,Vista HCx
Avatar użytkownika
tboniasty
Radny
 
Posty: 1225
Dołączył(a): Śr, 14 lis 2007 17:25
Lokalizacja: Opole

Re: Garmin etrex venture hc uskodzony co robić.

Postprzez rafalbonsai » Cz, 25 sie 2016 17:49

Niestety dalej nie można włączyć,nie widzę żadnych odpowiedzi odnośnie innych serwisów,czyżbym był jedynym pechowcem z zepsutym Garminem?
W takim razie w celu poprawienia statystyk Garmin mógłby mi jako wyjątkowemu pechowcowi wymienić ten GPS :-)
rafalbonsai
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 19 sie 2016 11:50

Re: Garmin etrex venture hc uskodzony co robić.

Postprzez GPS Maniak » Cz, 25 sie 2016 17:55

Napisz PW do tego kolegi: memberlist.php?mode=viewprofile&u=14542
Może pomoże.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości