Poszukuję map Kampinoskiego Parku Narodowego

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Poszukuję map Kampinoskiego Parku Narodowego

Postprzez lysy » Pt, 02 maja 2008 12:57

Na mapcenter 1 i 2 znalazłem parę map ale są mało dokładne. Po utworzeniu trasy w MapSource i podgladzie jej w Google Earth widac bardzo duże rozbiezności.
Próbowałem też skorzystać z UMP-pcPL ale ona nie ma routingu po leśnych drogach :(

Czy ktoś ma albo wie gdzie znaleźć dobre mapy KPN'u z routingiem po drogach leśnych najlepiej w formacie MapSource?

Dzięki i pozdrawiam
Paweł
Ostatnio edytowano Pt, 02 maja 2008 23:14 przez lysy, łącznie edytowano 1 raz
lysy
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 31 maja 2007 9:27

Re: Poszukuję map Kampinowskiego Parku Narodowego

Postprzez frasun » Pt, 02 maja 2008 13:23

lysy napisał(a):Próbowałem też skorzystać z UMP-pcPL ale ona nie ma routingu po leśnych drogach :(

Routing po kampinoskich drogach i ścieżkach działa w UMP bardzo dobrze.
Pozdrawiam,
Piotrek
Obecnie Nuvi 3790T/
3490 (UMP, CNE 2013.30, GPMapa 2010.3) + Smartphone Link - Live Traffic & Safety Cameras
Obrazek
frasun
Radny
 
Posty: 3775
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:34

Re: Poszukuję map Kampinoskiego Parku Narodowego

Postprzez Alf/red/ » Pt, 02 maja 2008 20:58

lysy napisał(a):Próbowałem też skorzystać z UMP-pcPL ale ona nie ma routingu po leśnych drogach :(

Ale mam nadzieję, że nie będziesz jeździł po Parku Narodowym samochodem?
BTW nie będziesz chyba też jeździł po Kampinowsie??
Alf/red/ + jutrzejsze UMP-pcPL + nüvi 360/CNE2008 + nüvi 765/CNE2010 + Vista HCx.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alf/red/
Radny
 
Posty: 1096
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:27
Lokalizacja: Szczęśliwice

Re: Poszukuję map Kampinoskiego Parku Narodowego

Postprzez lysy » Pt, 02 maja 2008 23:16

Alf/red/ napisał(a):Ale mam nadzieję, że nie będziesz jeździł po Parku Narodowym samochodem?
BTW nie będziesz chyba też jeździł po Kampinowsie??


Zamierzam jeździć rowerem po Kampinosie.
Za literówke przepraszam. Temat już poprawiłem.
lysy
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 31 maja 2007 9:27

Re: Poszukuję map Kampinowskiego Parku Narodowego

Postprzez lysy » Pt, 02 maja 2008 23:32

frasun napisał(a):Routing po kampinoskich drogach i ścieżkach działa w UMP bardzo dobrze.
Pozdrawiam,


Dzięki pobawiłem się jeszcze trochę UMP i jest OK.
Tylko z tym bardzo dobrze działającym routingiem bym się nie zgodził. Jak robię trasę w MapSource z Truskawia do Starych Grochali to wylicza mi ją na około, omijając szlaki w KPN. W opcjach MS mam ustawiony kalkulację na rower. Dopiero jak przestawiłem kalkulację na pieszego to policzył mi trasę po szlakach KPN.
lysy
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 31 maja 2007 9:27

Re: Poszukuję map Kampinowskiego Parku Narodowego

Postprzez Alf/red/ » So, 03 maja 2008 13:28

lysy napisał(a):Jak robię trasę w MapSource z Truskawia do Starych Grochali to wylicza mi ją na około, omijając szlaki w KPN.

No częściowo racja. Jak ustawiam na rower i najszybszy, to liczy naokoło (39min 10km). Jak na rower i najkrótszy - to przez las (43 min 5,8km). Jest w tym trochę słuszności. Widać MS zakłada, że po ścieżkach leśnych będziesz jechał wolniej (8 km/h), niż po asfalcie (jakieś 18km/h). I stąd taka niespodziewana propozycja.
Alf/red/ + jutrzejsze UMP-pcPL + nüvi 360/CNE2008 + nüvi 765/CNE2010 + Vista HCx.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alf/red/
Radny
 
Posty: 1096
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:27
Lokalizacja: Szczęśliwice


Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron