Zgłaszam błąd N50 57.852 E16 20.829 kierunek Strzegom Wrocław kieruje mnie w legnicką a następnie na Al Woj Pol co jest sprzeczne bo to jest wjazd pod tak zwany prąd
W wersi 2008.1 jest już poprawione
pg napisał(a):jgj napisał(a):to w jakiej formie mam Ci to podać?
Przede wszystkim spokojnie Tak czy inaczej ja tej mapy nie rysuję więc jestem jedynie przekaźnikiem informacji do Imagisu. Ślad owszem zawsze jest pomocny, ale o tym dlaczego ta droga nie jest naniesiona i czy będzie naniesiona zdecydują w Imagisie. W tej chwili mogę jedynie powiedzieć że informacje przesłałem. Jak widać niektóre poprawki zrobione są od ręki (no może poza dystrybucją tej poprawki), ale nie mogę gwarantować że tak będzie w każdym przypadku.
maku napisał(a):Błąd kalkulacji trasy.
W punkcie o współrzędnych N52 24.337 E17 05.896 (Swarzęd k. Poznania) nie ma możliwości skrętu w lewo. Dokładniej: nie ma możliwości skrętu w lewo z pasa ruchu w kierunku Wrześni.
PouchX napisał(a):Z tego co widze w GPMapie 2007.3 to cały ten temat był na marne.
brzankis napisał(a):Właśnie przeglądam 2007.3 i płakać się chce.Nie było najmniejszego sensu umieszczenie powyższego mojego postu.
GPS Maniak napisał(a):
Wiesz jak długo trwa cykl produkcyjny takiej mapy?
popej napisał(a):OIDP to ten wątek był zakładany na zasadzie: wiemy, że Imagis nie zareaguje ale i tak wyliczymy błędy
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości