pg napisał(a):Przepraszam za zaistniale problemy i prosze o kilka dni cierpliwosci, potrzebne na ich usuniecie.
Z tego wniosek, że IMAGIS potrafi jednak szybko reagować na zgłaszane błędy.
pg napisał(a):Przepraszam za zaistniale problemy i prosze o kilka dni cierpliwosci, potrzebne na ich usuniecie.
PouchX napisał(a):Z tego wniosek, że IMAGIS potrafi jednak szybko reagować na zgłaszane błędy.
pg napisał(a):Blad zostanie poprawiony, bo ewidentnie posypalo sie cos miedzy kolejnymi wersjami. Obecni uzytkownicy otrzymaja oczywiscie latke, rozwiazujaca ten problem.
xalix napisał(a):Żeby takie błędy na jednej z podstawowych chyba dróg w tym kraju??
nocnyMarek napisał(a):Peter napisał(a):No i jesli cos jest nie tak na UMPie to bedzie poprawione gora do tygodnia od Twojego zgloszenia a nie za pare lat ...
... pod warunkiem, że owo 'coś nie tak' będzie w Krakowie ( jeśli tam to jeszcze możliwe ) a nie np. w Chorzowie.
Podaj współrzędne miejsc.mikolajek napisał(a):Niestety nie mam aktualnie możliwości zrobienia screena, ale może ktoś odtworzy błąd na swoim sprzęcie.
popej napisał(a):Złą preinstalowaną wersję można rozpoznać po wyznaczonej trasie z Warszawy do Białegostoku
frasun napisał(a):Niestety nic nowego. Nadal jest źle...
beetle-m napisał(a):Może ktoś mi przypomnieć sens wyszczególniania błędów w tym wątku...
beetle-m napisał(a):Odpuściłem ten trick/żart producenta mapy i myknąłem jednak prosto na Kraków (jak od wieków cała Polska jeździ). Dalsze kilkanaście kilometrów w kierunku Krakowa to komedia skoków Vehicla po ekranie nuvi pomiędzy dwoma równoległymi drogami.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości