Fenix 3 - zliczanie czasu lub tempa co x km

Tutaj lądują posty ku przestrodze. Czekają w swych celach przez miesiąc, a później znikają bez śladu. Nikt po nich nie płacze.

Moderator: Moderatorzy

Fenix 3 - zliczanie czasu lub tempa co x km

Postprzez Alex81 » Wt, 03 paź 2017 21:19

Witam

Od dwóch dni posiadam Fenixa 3 i już podczas 1-ego startu z nim w wyścigu pojawiły się problemy.Może dla niektórych,proste niemniej średio sobie radzę z tak zaawansowanym zegarkiem.Mam 2 pytania,będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

1 - przebiegłem na wyścigu dystans 10.10 km , zegarek zamiast zapisać mi czas jaki zrobiłem na 10 km zapisał (akurat pobiłem rekord) mi w Gablocie czas całego wyścigu i dystansu.Co ustawiać lub jak włączać,żeby zegarek automatycznie zaliczał mi czas jaki uzyskałem dokładnie po 10 km a nie czas całego biegu.

2 - nie ustawiłem sobie alertu co 1km , mało tego nie pokazywało mi podczas biegu jakie osiągnąłem tempo podczas każdego kilometra.Teraz ustawiłem sobie alert co 1 km,ale pytanie czy pokaże mi też tempo osiągnięte na każdym km,czy muszę gdzieś jeszcze coś ustawić ?

Na razie,tyle z góry dzięki
Ostatnio edytowano Wt, 03 paź 2017 21:38 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmiana tytułu
Alex81
Newbie

Re: Fenix 3 - zliczanie czasu lub tempa co x km

Postprzez Zachu » Śr, 04 paź 2017 7:21

Po co?
Tematu nie można normalnie napisać, rozdzielić na dwa też. Żadne uwagi, dalej będzie robił jak chce a zaraz się obrazi że nikt nie pomaga.

Zamiast przebiec się koło komina i ustawić mniejsze wartości żeby samemu ogarnąć i dostosować do swoich potrzeb to od razu od głębokiej wody :)
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Re: Fenix 3 - zliczanie czasu lub tempa co x km

Postprzez Alex81 » Śr, 04 paź 2017 15:06

Zachu - prosiłem Cie nie masz nic ciekawego do dodania,odpuść bo jak widac przynosisz wstyd co niektorym tutaj. Uwziąłes sie? Masz jakis problem? Pisz w tematach,w ktorych masz cos do dodania. Tytuł jest zmieniony zgodnie z regulaminem a ja tam byłem na tyle grzeczny,ze odpuscilem. Teraz juz nie musze.
Alex81
Newbie

Powrót do Śmietnik