Propozycje modyfikacji strony internetowej mapy UMP

Tutaj można dyskutować na temat błędów w UMP-pcPL przed zgłoszeniem ich w oficjalnym systemie Flyspray.

Moderatorzy: frasun, Artur, Alf/red/

Propozycje modyfikacji strony internetowej mapy UMP

Postprzez RyszardS » Wt, 17 kwi 2012 12:12

Postanowiłem założyć taki wątek z pomysłami co ew. można by poprawić/zmienić/dorobić.. na stronie internetowej z mapą UMP:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/
Może się komuś przyda do pomarudzenia...

Spowodowane to jest moim małym prozaicznym problemem.... Chciałem dzisiaj dołożyć przez formularz na tej stronie punkt POI. Sprawa niby prosta... wystarczy wypełnić pola:

ump.JPG


No i chciałem dołożyć punkt "stół piknikowy". Na mapie UMP jest sporo takich punktów:
lawka.JPG
lawka.JPG (2.1 KiB) Przeglądane 6914 razy

Przeszukałem listy "Rodzaj" ale takiego punktu nie znalazłem (może się jakoś inaczej nazywa?)! W związku z czym mam propozycję aby może dodać jakiś guzik jeszcze do tego z boku który można nacisnąć i wybrać z listy rodzaj wg ikonki (tak jak to jest np w Map Source)?

Dodatkowo przydało by się jeszcze pole uwag do "moderatorów" (nie wiem jak to nazwać - kogoś kto mógłby ew pomóc w takim przypadku). Np opisuję tam o co chodzi bo nie umiem sobie poradzić z formularzem. Wiem że można to zrobić przez normalne zgłoszenie ale czasami coś może dotyczyć takiej właśnie bzdurki typu jak ten stół (nie znalazłem kategorii choć wiem że taka istnieje a cała reszta jest opisana tak jak ma być).
Avatar użytkownika
RyszardS
Bywalec
 
Posty: 397
Dołączył(a): Pn, 09 lut 2009 13:07
Lokalizacja: Mikołów

Re: Propozycje modyfikacji strony internetowej mapy UMP

Postprzez Mariusz65 » Wt, 17 kwi 2012 12:59

RyszardS napisał(a):Dodatkowo przydało by się jeszcze pole uwag do "moderatorów" (nie wiem jak to nazwać - kogoś kto mógłby ew pomóc w takim przypadku).

Do tego chyba właśnie służy okno komentarz…

RyszardS napisał(a):chciałem dołożyć punkt "stół piknikowy". Na mapie UMP jest sporo takich punktów:
Przeszukałem listy "Rodzaj" ale takiego punktu nie znalazłem (może się jakoś inaczej nazywa?)!

Też nie widzę, chociaż już nie raz zgłaszałem jako "miejsce odpoczynku". Chyba dawałem rodzaj: inne -> inne
plus wyjaśnienie w komentarzu.
Pozdrawiam Mariusz
W aucie: Nüvi 255 (FW 6.60) + UMP-pcPL - the best
W kieszeni: Dakota 20/eTrex Touch 35, Na ręku: Fenix 7 Solar
Avatar użytkownika
Mariusz65
Radny
 
Posty: 4637
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 14:02
Lokalizacja: N52.8° E18.8°

Re: Propozycje modyfikacji strony internetowej mapy UMP

Postprzez RyszardS » Wt, 17 kwi 2012 13:31

Też wpisałem uwagę w komentarzu choć do tej pory myślałem, że jest to to co wyświetla się na GPSie po kliknięciu w punkt POI.
Dzięki za wytłumaczenie.
Avatar użytkownika
RyszardS
Bywalec
 
Posty: 397
Dołączył(a): Pn, 09 lut 2009 13:07
Lokalizacja: Mikołów


Powrót do Błędy UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości