Strona 1 z 2
Napisane:
Wt, 11 wrz 2007 20:42
przez PouchX
Frasun !!! przecież komentarze są w osobnym wątku. Tutaj miały być konkretne przykłady błedów. Znowu jest bałagan i nic z tej "bazy" błędów nie wyjdzie.
Napisane:
Wt, 11 wrz 2007 21:10
przez frasun
Racja, wydzielam jako błędy UMP-pcPL, bo tak naprawdę o tym jest ta dyskusja...
Pozdrawiam,
Napisane:
Cz, 18 paź 2007 8:47
przez MART
Skoro jest wątek błedy GPMapy to może założyć również analogiczny dotyczący UMP.
Mam wiele szacunku dla osób ja tworzących więc proszę mnie nie podejrzewać o jakieś "chorobliwe" wytykanie błedów. Chciałbym nanieść trochę poprawek ale ponieważ się na tym nie znam wolę to powierzyć profesjonalistom
Dlatego nie zakładam osobnego tematu. Chciałbym aby zrobił to np frasun i ewentualnie wskazał formę w jakiej miałoby to przebiegać
Od kilku dni w pełni korzystam z UMP'a i widzę kilka błędów nawigacyjnych myślę że drobne korekty wystarczą.
Inna sprawa to alerty predkości. Myślę że można by to generalnie podłączyć do tego wątku o UMP
Napisane:
Cz, 18 paź 2007 9:48
przez Alf/red/
MART napisał(a):Chciałbym aby zrobił to np frasun i ewentualnie wskazał formę w jakiej miałoby to przebiegać
patrz
tamMART napisał(a):Inna sprawa to alerty predkości. Myślę że można by to generalnie podłączyć do tego wątku o UMP
A to też tam, ewentualnie na Garniaku już pisałem - email radary () ump.waw.pl
Zaraz, a Ty już czegoś nie zgłaszałeś?
Napisane:
Cz, 18 paź 2007 10:00
przez Magnoom
Uważam, że w przypadku UMP-PcPL lepszym rozwiązaniem byłoby bezpośrednie podsyłanie zauważonych błędów, czy nowości twórcom tej mapy.
Dla zainteresowanych podsyłaniem poza stroną projektu i cytowanym już FAQ przypomnę wiadomość z innego tematu:
Udział w projekcie UMP Wawa.
Napisane:
Cz, 06 gru 2007 22:42
przez PouchX
Tak do Wszystkich... róbcie zrzuty z MS w formacie .GIF, a nie JPG.. będzie lepiej czytelne i mniej KB.
Stolyca. Słowackiego => al. AK
Napisane:
Pn, 03 lis 2014 16:15
przez Castel 899
W lewo, czyli w prawo.
Licho siedzi w UMP, bo ten sam odbiornik na CNE wskazuje dobrze.
Edit.: 2014-12-04 Teraz raczej się nie da ustalić/poprawić z powodu FS#19002.
Jak wyżej, rampa szybka // S8 => Powązkowska
Napisane:
Pt, 07 lis 2014 1:48
przez Castel 899
Może pomoże znaleźć (wspólną ??) przyczynę podobna sytuacja przed niezbyt oddalonym skrzyżowaniem:
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
Wt, 06 sty 2015 12:30
przez Ogon
Witam
Mam pewien problem i nie wiem gdzie go zgłosić więc spróbuję tu.
Na mapach UMP-pcPL przygotowywanych dla Locusa (i prawdopodobnie także dla OSMAnd - OSM XML) brakuje w niektórych miejscach lasu. Zauważyłem że na na mapie www ten las ma inny typ.
Przykład:
A w Locusie wygląda to tak:
Jak widać na obrazkach las w okolicach Orłowca nie istnieje na mapie w Locusie, a na www ma inny typ niż las po czeskiej stronie który w Locusie wyświetla się poprawnie.
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
Wt, 21 lip 2015 21:01
przez Mariusz65
W całym Toruniu brak linii tramwajowych.
Nie było nigdy czy zniknęły?
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
Śr, 04 lis 2015 17:15
przez Castel 899
PouchX napisał(a):Tak do Wszystkich... róbcie zrzuty z MS w formacie .GIF, a nie JPG.. będzie lepiej czytelne i mniej KB.
Kilka razy przed wklejeniem zrzutu z MS lub BC zmieniałem jego format testowo.
Statystycznie wychodzą mi objętości w proporcji 45%.jpg , 70%.png , 100%.gif.
W czytelności tez nie widzę różnicy, ale może narzędzia używane przez nanosicieli widzą to inaczej.
Jednak GIF ??
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
N, 23 paź 2016 19:50
przez Castel 899
Błędzik nie 100 %-owy i błahy, więc tu a nie na FlyS.
We właściwościach punktu jest miejsce na komentarz, więc proszę sprecyzować o co chodzi
(nie znalazłem tam nic, czego nie ma na mapie) albo usunąć to słoneczko i nie [tytuł załącznika] bo benzyna kosztuje.
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
N, 23 paź 2016 20:01
przez Zachu
To znaczy że warto się tamtędy przejechać, zebrać ślad i podesłać.
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
N, 23 paź 2016 20:36
przez Castel 899
No właśnie nie warto, bo nie ma tam nic, czego brakuje na mapie lub byłoby źle.
Re: Błędy UMP-pcPL
Napisane:
N, 23 paź 2016 20:55
przez Zachu
Czyli trzeba to zgłosić w tej formie: "nie ma tam nic, czego brakuje na mapie lub byłoby źle."