Czesc,
Tak dzis, sciagnalem mape z 6.12. Zobacz co napisalem - pisze o Nuvi 2460 i tym, ze probowalem wszystkie wersje to znaczy, ze sciagam plik
gmapsupp.img a z tego co sie orientuje ma on pewne opoznienia w stosunku do daty ktora jest w 2 kolumnie tej tabelki:
http://ump.waw.pl/wszystkie.htmlData pliku gmapsupp.img z ZIPa jest z 06.12.2015 r.
I nie chodzi mi o to, ze nie ma adresow widocznych na mapie w urzadzeniu a tymbardziej na wersji PC - to jest jak zwykle, sa miejscowosci itp. Jak wyszukuje
w urzadzeniu opcją "Dokąd->Adres->Literuj miasto" to nie znajduje nic. I nie mowie tu o wsiach czy malych miastach bo te adresow moga nie miec ale o czymkolwiek wielkosci np. Bydgoszczy.
Z tego archiwum:
http://ump.jacek.it.pl/mapy/archive/GMAPSUPP-EU-OG/Wrocilem do poprzedniej wersji z 19.10 z ogonkami (wprawdzie cala Europa ale nie ma to znaczenia) i chodzi poprawnie - adresy wyszukuje.
Btw. w ww. archiwum datowanie jest OK - nazwa pliku z data zgadza sie z zawartoscia i najnowszy plik -current (na teraz) jest wlasnie z 06.12.
Pozdrawiam,
Krzysiek