smiodus napisał(a):masz rację mea culpa, w mapsource znajduje ale czy ktoś może potwierdzić że mu w odbiorniku też znajduje...?
Potwierdzam. U mnie znajduje.
Pozdrawiam,
Moderatorzy: frasun, Artur, Alf/red/
smiodus napisał(a):masz rację mea culpa, w mapsource znajduje ale czy ktoś może potwierdzić że mu w odbiorniku też znajduje...?
frasun napisał(a):smiodus napisał(a):masz rację mea culpa, w mapsource znajduje ale czy ktoś może potwierdzić że mu w odbiorniku też znajduje...?
Potwierdzam. U mnie znajduje.
Pozdrawiam,
smiodus napisał(a):dzięki, a u mnie nic ... czyli typowa sytuacja "bo ja Ciebie Kowalski po prostu NIE LUBIĘ"
frasun napisał(a):smiodus napisał(a):dzięki, a u mnie nic ... czyli typowa sytuacja "bo ja Ciebie Kowalski po prostu NIE LUBIĘ"
Trudno mi w to uwierzyć. Szukasz przez: Dokąd? > Miasta > Hoczew, czy przez adres?
Znajduje oczywiście tylko przez miasto.
Pozdrawiam,
smiodus napisał(a):frasun napisał(a):smiodus napisał(a):dzięki, a u mnie nic ... czyli typowa sytuacja "bo ja Ciebie Kowalski po prostu NIE LUBIĘ"
Trudno mi w to uwierzyć. Szukasz przez: Dokąd? > Miasta > Hoczew, czy przez adres?
Znajduje oczywiście tylko przez miasto.
Pozdrawiam,
dzięki frasun, więc jest tak jak zasugerowałeś:
- jeśli wejdę: Dokąd? -> Adresy -> Państwo -> Miasto -> Hoczew (nie znajduje),
- jeśli wejdę: Dokąd? -> Miasta -> Hoczew (znajduje)
Może ja jestem za prosty człowiek ale tego nie rozumiem. Czy to jest logiczne?
pozdr
S
popej napisał(a):Ulica osiedlowa na poniższym fragmencie to jest ścieżka, furtka w płocie, chodnik i schody. Wszystko, tylko nie ulica
Jeśli mówimy o miejscowości Hoczew w Bieszczadach to odbiornik nie znajduje Hoczwi, ponieważ to jest ta Hoczew.wojtek napisał(a):...u mnie w odbiorniku nie znajduje akurat Hoczewa.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość