Nie dzialajacy Garmin na N8

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Nie dzialajacy Garmin na N8

Postprzez maciek10000 » Pn, 10 paź 2011 10:38

Witam.
Mam problem - mianowicice - mam wgrany GarminXT 5.00.60, Chodzi o Nokie N8, FW Symbian Anna 022.014.
Wszystko jest na 100% dobrze zainstalowane (juz kilkakrotnie wgrywalem ta aplikacje na rozne modele tel.).
Moj problem dotyczy tego, iz po wejsciu do programu i nacisnieciu kresek od zasiegu/sily gps wyskakuje napis:"ID urzadzenia:12..54,pietro nizej napis "Unknown" czyli "nie znaleziono" a byc powinien napis "Wspomaganie GPS".
Tak wiec mam pytanie - czy jest ktos kto moze mi w jakikolwiek sposob pomoc ???
Probowalem juz kilkakrotnie nawiazac polaczenie GPS po ok. 30 min. jednak bez rezultatu.
Dodam, ze probowalem roznych ustawien w menu metod ustalania pozycji, jednak nic to nie pomaga, serwer zmieniony na google (podobno szybciej laczy sie z sateliatmi anizleli serwer Nokii) i siec macierzysta ustawiona na Nie.
Bardzo prosilbym o Wasze rady
pozdrawiam
maciek10000
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 10 paź 2011 10:34

Re: Nie dzialajacy Garmin na N8

Postprzez Spider » Wt, 11 paź 2011 14:06

Z tego co mi wiadomo to Garmin Mobile XT nie działa na Nokii N8. Proponuję skontaktować się ze sprzedawcą w celu potwierdzenia, że tak jest i ewentualnego zwrotu aplikacji.
Garmin: GPSMap 66s
Android: Xiaomi Redmi 4X

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Spider
Radny
 
Posty: 1149
Dołączył(a): N, 02 gru 2007 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie dzialajacy Garmin na N8

Postprzez Goku » So, 18 lut 2012 11:17

Ja nie mam problemu z działaniem garmina na swojej N8. Znaczy się mam, ale nie taki jak Ty :wink: Do momentu pojawienia się nowszej wersji oprogramowania zwanej Bella, w Garminie wszystko było ok. Po wgraniu zaczęły się problemy. Po pierwsze klawiatura się nie wyświetla przy wpisywaniu adresu, dopiero wyjście i wejscie do nawigacji rozwiązuje problem, ale trzeba wpisywać dwa razy podczas wprowadzania adresu.. To akurat nie przeszkadza mi tak bardzo jak to z czym tutaj przyszedłem :| Po wgraniu belli, kiedy Garmin jest włączony, wyświetlacz się przyciemnia po 5s tak jak mam ogólnie ustawione w telefonie (czas podświetlenia), po czym znów rozjaśnia i tak co 5s jeśli tak mam ustawione. Do tej pory wszystko było ok, po wgraniu Belli zaczęło się psuć. Jest to strasznie irytujące i rozpraszające podczas używania, dlatego też w trosce o bezpieczenstwo zwracam się z pytaniem, czy da się coś z tym zrobić?
Garmin Mobile XT na Nokii N8
Goku
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 24 maja 2011 23:20


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości