GA M10 - problem z nawigacją

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

GA M10 - problem z nawigacją

Postprzez allelisiorr » Cz, 01 mar 2012 15:45

Witam, posiadam M10 od 5 miesięcy i od pewnego czasu kiedy to zachciało mi się aktualizować mapy nie chodzi mi nawigacja:(
Wchodząc wyświetla mi się "Ta funkcja wymaga obecności map szczegółowych. Mapy są niedostepne, gdy urządzenie pracuje w trybie Pamięć masowa USB..." czytałem inne wątki na tym forum ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu. Pomoże mi ktoś? :wink:
Chyba że poleci mi ktoś jakąś inna mapę na ten telefon (tylko narazie nie posiadam microSD) byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ponieważ obecnie bardzo potrzebuje nawigacji.
allelisiorr
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 01 mar 2012 15:18

Re: GA M10 - problem z nawigacją

Postprzez epkchmiele » Pt, 02 mar 2012 7:48

Udało Ci się naprawić problem ? Ja mam taki komunikat jak M10 jest podłączony do kompa, ale to normalne tak musi być. Jak nie masz podłączonego do kompa to przywróć ustawienia fabryczne , to zwykle rozwiązuje problem. Jak aktualizowałeś mapy?
Oregon 650t, Garmin Asus M10
Było: Oregon 550T
epkchmiele
Bywalec
 
Posty: 823
Dołączył(a): N, 14 mar 2010 11:57

Re: GA M10 - problem z nawigacją

Postprzez allelisiorr » Pt, 02 mar 2012 10:18

dzięki za odpowiedz, niestety problem dalej jest, nawet jak jest odłączony od kompa. Przywróciłem ustawienia fabryczne i niestety to nic nie pomogło, a tez miałem taką nadzieję że sie uda :( Aktualizowałem poprzez podłaczenie M10 do kompa i sciągnięcie z myGarmin jakiś tam aktualizacji. I nawet teraz w nocy zrobilem taką aktualizację na GarminMapUpdater_v3.0.8 w taki sposób i dalej to samo... (coś źle zrobiłem?) Będzie konieczny serwis?
Ewentualnie może wgrać jakąś inną mape np. AutoMapa itp. dobrze to chodzi?
allelisiorr
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 01 mar 2012 15:18

Re: GA M10 - problem z nawigacją

Postprzez epkchmiele » Pt, 02 mar 2012 10:42

Nie zabardzo rozumiem co ty napisałeś . Jak chcesz to zadzwoń do mnie tel.660492520 może jakoś rozwiążemy problem.
Oregon 650t, Garmin Asus M10
Było: Oregon 550T
epkchmiele
Bywalec
 
Posty: 823
Dołączył(a): N, 14 mar 2010 11:57

Re: GA M10 - problem z nawigacją

Postprzez allelisiorr » Pt, 02 mar 2012 13:58

:D oki dzięki, odezwe się na weekendzie.
allelisiorr
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 01 mar 2012 15:18


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości