Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez levybike » Wt, 31 sie 2010 15:49

Witam

Od 2 tygodni jestem posiadaczem Garmina Mobile XT w wersji 5.00.60 na Nokii E65. Używam nadajnika LD-3W. Instalacja przebiegła prawidłowo. Otóż od kilku dni, gdy wybiorę jakąś trasę, w lewym górnym rogu ekranu (na zielonym pasku) nie wyświetla mi się ikona skrętu i odległości do zakrętu. Na pasku widnieje za każdym razem jedynie napis "kontynuuj do [ULICA]". Z początku wszystko działało prawidłowo, zaś w tej chwili brakuje nawigowania "zakręt po zakręcie". Czym może być to spowodowane? Słaby zasięg z satelity GPS? Żeby zobrazować problem podaje grafikę.

Obrazek
levybike
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 31 sie 2010 15:37

Re: Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez wojtek » Wt, 31 sie 2010 22:46

Skoro od kilku dni to znaczy, ze poprzednio było OK?
Jeśli tak to zacznij od przywrócenia ustawień domyślnych, może zwyczajnie coś przestawiłeś?
Z sygnałem GPS nie ma to związku.

W.
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez levybike » Śr, 01 wrz 2010 15:25

Próbowałem przywrócenia ustawień domyślnych oraz przeinstalowania. Dziś zauważyłem, że kilka razy na nowo pojawiło się, ale nie za każdym razem. Cały problem zaczął się od pogorszenia pogody (od kilku dni na niebie są grube, wartwowe chmury), aczkolwiek skoro nie zależy to od pogody to nie mam pojęcia.
levybike
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 31 sie 2010 15:37

Re: Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez grzesiu1381 » Wt, 17 maja 2011 13:22

Witam mam ten sam problem na n85 + CNE 2011.40 polska + UMP pcl, ktoś wie jaka może być tego przyczyna ?
grzesiu1381
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 17 maja 2011 13:12

Re: Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez colnet » N, 07 sie 2011 22:28

Dokładnie to samo mam - w lewym górnym rogu ekranu był podgląd skrętu, a teraz nie ma. Robiłem różne experymenty z konfiguracją, ale nadal nie ma. To jest przydatna funkcja. Czy może udało się komuś z grupowiczów ponownie to ustawić ?
colnet
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt, 12 maja 2009 16:14

Re: Garmin Mobile XT - Problem z wyświetlaniem komunikatu skrętu

Postprzez asiloisad » Pn, 12 lis 2012 12:37

witam, odkopuje temat, poniewaz mam identyczny problem i nie potrafie sobie z nim poradzic... zauwazylem, ze pocalkowitej reinstalacji programu, tzn usuniecie recznie wszystkich plikow z karty pamieci, a nastepnie kopiowanie nowych plikow i instalacji programow strzalka pojawia sie na jakis czas, zeby znowu zniknac... rozwiazal kto ten problem? pozdrawiam
asiloisad
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 12 lis 2012 12:34


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron