Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez dawid18 » Śr, 11 maja 2011 14:00

Witam.Dostałem niedawno telefon zza granicy Garmin Asus A10 po zalaniu wpadł cioci do kibelka ale wysuszyła i działał zaniosłem do serwisu na czyszczenie (zaniepokoiły mnie świecące klawisze gdy telefon jest wyłączony !,po czyszczeniu w jakiejs myjce czy piecu nie wiem jak to sie nazywa.. wszystko było OK.) i po tym jak go odebrałem sprawdzam w domu i co chwila jakis problem z nim jest jak włącze aparat to nie chce sie właczyć niekiedy gdy wyciągne baterię i włącze go jescze raz to aparat zadziała ale tylko raz potem jak włącze to się pokazuje tylko czarny ekran i niekiedy wyskakuje komunikat w jezyku angielskim że nie można uruchomić bo coś tam jak dam wait to to samo czarny ekran,jaka jest na "czuwaniu" to po odblokowaniu tak jak by ekran dotykowy się zacina reaguje po chwili taki jak by zawias (w menu działa dobrze).myślę że to oprogramowanie i proszę was o porade i jakies linki jak wgrac androida.Bo szkoda takiego telefonu.jeżeli zły dział proszę o przeniesienie.byłbym wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam.

w tej chwili jest oprogramowanie w wersji 1.6 enhanced.
Ostatnio edytowano Śr, 11 maja 2011 21:06 przez dawid18, łącznie edytowano 1 raz
dawid18
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 10 maja 2011 19:08

Re: Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez Zachu » Śr, 11 maja 2011 15:19

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez dawid18 » Śr, 11 maja 2011 16:19

czytałem co tam niezrozumiałego ?

nie ma polskiego androida ?
dawid18
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 10 maja 2011 19:08

Re: Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez Zachu » Śr, 11 maja 2011 18:08

NiEmAwTyMnIcNieZroZuMiaŁeGo.NajZwyCzaJnieJniEdAsięTeGoCzyTać.
sKorzYstajZesłownika,eDyTORaTeKsTuLubSłOnIkAWpRzeGlĄdaRcE.
PoCoCijęZykPoLsKi?
TeNmodElNieByłDySTrybUoWanyWeUrOpIe.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez dawid18 » Cz, 12 maja 2011 21:10

Up można powiedzieć że zaaktualizowane.
ale jest problem z pamięcią a mianowicie jest jej dostępnej 410 MB,całkowitej jest 3.00 GB i moje pytanie gdzie 2,5 gb pamięci, skoro telefon resetowałem i na nim nic nie ma.przez to nie moge wgrać nic powyłej 410 mega bo piszę że jest za mało wolnej pamięci.

Edit:Mam pytanie czy da sie wgrać androida 2.1 lub wyższego do tego telefonu ?
dawid18
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 10 maja 2011 19:08

Re: Garmin Asus A10 problem...Wgrywanie androida...

Postprzez batman72 » Wt, 18 paź 2011 20:08

Jak to nie był dystrybuowany w Europie?
Dostałem go gratis prawie rok temu do abonamentu w holenderskiej sieci Telfort, (głównie rozprowadzany był przez sieć KPN).
Inne kraje europejskie, gdzie A10 jest też dostępny to: Belgia, Dania, Włochy, Norwegia, Rosja, Szwecja, Turcja i Ukraina.
batman72
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 maja 2009 22:13


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości