Rozpoczęcie współpracy MediaMobile z forum Garniak

Tutaj można zgłaszać utrudnienia komunikacyjne których jeszcze nie ma w systemie TMC Mediamobile. Dział oficjalnie zarządzany przez Mediamobile, operatora TMC w Polsce.

Moderator: Mediamobile

Rozpoczęcie współpracy MediaMobile z forum Garniak

Postprzez Adrian_MM » Cz, 14 mar 2013 14:10

Dzień dobry,

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z dniem 08.03.2013r. firma Mediamobile – usługodawca w zakresie dostarczania wiadomości live-traffic dla urządzeń Garmin, Becker, Mio czy Nokia Here Maps nawiązała współprace z forum Garniak.

W związku z powyższym faktem, dzięki uprzejmości Administracji forum, został utworzony odrębny dział, w którym możecie Państwo wnosić wszelkie uwagi dotyczące aktywnych wiadomości widniejących w Państwa urządzeniach, jak również w serwisie V-Traffic. Zachęcamy również do wysyłania raportów o wszelkich utrudnieniach, których jeszcze nie ma w naszym systemie.

Z uwagi na fakt, iż system V-Traffic w chwili obecnej obejmuje jedynie siatkę dróg krajowych, dróg ekspresowych, autostrad oraz dróg lokalnych w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Gdynia) prosimy o wzięcie pod uwagę pewnych ograniczeń natury technicznej.

Zapraszamy do kontaktowania się z działem operacyjnym Mediamobile za pośrednictwem skrzynki e-mail: tic@mediamobilenordic.pl

Zapraszamy do odwiedzenia internetowej wersji systemu V-Traffic, gdzie znajdą Państwo informacje o utrudnieniach bezpośrednio na mapach: http://v-traffic.pl/

Pozdrawiamy,
Zespół Mediamobile Polska
Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian_MM
Mediamobile
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt, 22 lut 2013 19:31
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Zgłoszenia utrudnień drogowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość