Garmin GPSmap 62ST - dawca części

Tutaj dajemy ogłoszenia o chęci kupna, sprzedaży, oddania Garmina i/lub osprzętu.

Garmin GPSmap 62ST - dawca części

Postprzez brtx » Wt, 10 wrz 2019 13:51

Witam

Mam następujący problem ze swoim odbiornikiem Garmin GPSmap 62st.

Odbiornik po włożeniu nawet nowych baterii alkalicznych (w menu ustawione jest ten typ baterii) po krótkiej chwili użytkowania (około 5 minut po aktualizacji pozycji satelitów) pojawia się na ekranie komunikat: "BRAK ZASILANIA ZEWNĘTRZNEGO. WYŁĄCZENIE ZA 30 SEKUND. PRZEJŚĆ NA ZASIL. BATERYJNE? opcja wyboru WYŁĄCZ lub WŁĄCZ" .

Jak wybiorę włączenie zasilania bateryjnego zaczyna się wariowanie sprzętu. Najpierw zaczyna zapisywać wszystkie waypointy, trasy i informacje dziennika podróży w formacie GPX. Towarzyszy tej operacji ciągłe pikanie. Nie da się tego przerwać w normalny sposób oraz często ten proces nie chce się zakończyć.

Około 2 tygodni temu został zaktualizowany soft urządzenia przy pomocy oprogramowania Garmina. Myślałem, że nowy soft będzie antidotum na ten problem. Jednak ten zabieg nic nie dał i problem nadal trwa.

DZIŚ JUŻ WIEM (OPINIA SERWISU Z POZNANIA), ŻE WINNY JEST JAKIŚ PROCESOR NA PŁYCIE, KTÓRY W WIELU ODBIORNIKACH WYWOŁYWAŁ TAKIE OBJAWY. NIESTETY GARMIN WORLD JUŻ NIE DOSTARCZA PŁYT DO TYCH ODBIORNIKÓW WIĘC SZUKAM DAWCY. MOŻE KTOŚ? COŚ? BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA WSZELKIE INFO.
brtx
Newbie

Powrót do Targowisko