Mam pytanie do znawców tematu. wceśniej pisałem tutaj i nie wszyscy chcieli mi udzielić dobrej odpowiedzi i jak zwykle w internecie zamiast pomocy, był hejt. Chodziło mi o mapy pól które wykupiłem w geodezji, w Starostwie i nie otwierały sie w nawigacji, niektórzy proponowali mi za nie zapłacić, bo zdobyłem je nielegalnie, Chore to.
Tylko jeden mi udzielił odpowiedniej skutecznej porady i co? a to, że post został szybko usunięty bez udzielenia wyjaśnienia. Myślę, że teraz tak nie będzie.
Przechodzę do sedna sprawy.
1. Posiadam mapy swoich pól w nawigacji Oregon 750, Sprawdzam granice, okazuje się, że w nawigacji granice sa przesunięte od graniczników okolo 2, 2,5 metry w stronę zachodnią.
Pisałem do serwisu w tej sprawie. zaproponowano mi tylko reset do ustawień fabrycznych, oraz kalibrację, ale to nic nie pomoglo.
Czy jest możliwość tego skorygowania w jakimś programie, aby nawigacja wskazywała prawidłowo. Nie żądam aby dokładnie w punkt, ale chociaż 0,5 m +-
2. Czy jest możliwość przekonwertowania tej mapy na pliki którą można by było wgrać do nawigacji samochodowej, np. Lark, czy Tom Tom.
Mapa jest w pliku gmapsupp img.
Pomoże ktoś? będę wdzięczny.