Serwis nawigacji

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Serwis nawigacji

Postprzez Paweł Krasowski » Wt, 17 kwi 2018 9:04

Zacznę od powitania. Zatem witam wszystkich forumowiczów. Na forum znalazłem się głównie dla tego bo pojawił się problem z moją nawigacją - Zumo 350. Otóż nawigacja przestała reagować na dotyk tzn pojawiają się momenty kiedy zadziała ale to 1na100000000. Poszukuję serwisu który podjąłby się diagnozy i naprawy. Na serwis garmina w W-wie raczej nie mam co liczyć bo stwierdzili w rozmowie telefonicznej że to już stary model i proponują wymianę (nawet nie dotykając urządzenia!!!!!). Polecicie jakąś placówkę serwisującą nawigacje? Na forum jest mnóstwo wątków ale w szuajce nie udało mi się znaleźć konkretnych punktów serwisujących.
Ostatnio edytowano Wt, 17 kwi 2018 16:07 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmiana działu
Paweł Krasowski
Newbie

Re: Serwis nawigacji

Postprzez Faja » Wt, 17 kwi 2018 9:43

Witam.
Teraz się nie naprawia, a wymienia na wyższy model za dopłatą. :D
Po zdrówka Wiesiek

kręcę, kręcę pedałami aż głowa boli :-)
Montana 600 + UMP_PC.PL + PL Topo

Faja (Wiesiek)
Faja
Bywalec

Postprzez Paweł Krasowski » Wt, 17 kwi 2018 10:08

No właśnie zaproponowano 30 % bonifikaty to daje kolejne 1500 zł po 3 latach użytkowania :x
Paweł Krasowski
Newbie

Postprzez Zachu » Wt, 17 kwi 2018 12:00

Szukanie punktów napraw można śmiało zacząć od googla i na nim skończyć, nie ma potrzeby logować się na forum.

Co do samych konkretnych serwisów to jeden jest w ogłoszeniach z Warszawy a inny z Poznania można łatwo znaleźć.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Hardware i firmware