Laik Prośba o pomoc Przekrój problematyki

Dyskusje bliżej lub dalej związane z GPSami, zawsze jednak w doborowym towarzystwie.

Laik Prośba o pomoc Przekrój problematyki

Postprzez hombre » N, 15 lut 2015 16:54

Witam Serdecznie.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc jako do ekspertów w dziedzinie wykorzystania odbiorników i map współpracujących z systemem GPS.
Poszukuję rozwiązania które umożliwi mi realizację następującego zadania. Na powierzchni zbiornika wodnego np. zalewu zegrzyńskiego muszę zaznaczyć obszar, który będzie moim obszarem pracy. Następnie poruszając się w tym obszarze muszę zaznaczać dzienną "drogę" pracy z możliwością precyzyjnego powrotu w dniu następnym do miejsca przerwania prac w dniu poprzednim. Istotnym również jest dla mnie to by móc nanosić na mapę przegłębienia lub wypłycenia dna. Będę wdzięczny za sugestie i pomoc. Pozdrawiam Piotr
hombre
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 15 lut 2015 15:53

Re: Laik Prośba o pomoc Przekrój problematyki

Postprzez wodzirej » N, 15 lut 2015 17:25

Doprecyzuj pojęcie 'możliwość precyzyjnego powrotu'. Ile metrów Ciebie satysfakcjonuje?
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: Laik Prośba o pomoc Przekrój problematyki

Postprzez hombre » N, 15 lut 2015 19:11

Około 2m tolerancji. Chciałbym cały ten system połączyć jeszcze z echosondą i mapowaniem dna. Będziemy pogłębiać zadany obszar o zadaną głębokość. By zrobić to precyzyjnie i mieć tego namacalny :-) efekt graficzny chciałem właśnie wykorzystać urządzenia o jakich wspomniałem.
hombre
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 15 lut 2015 15:53

Re: Laik Prośba o pomoc Przekrój problematyki

Postprzez Zachu » N, 15 lut 2015 20:30

Poszukaj tu kontaktu: viewtopic.php?f=3&t=8460
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HydePark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości