GPMapa biadolenie i takie tam off topy ....

Dyskusje bliżej lub dalej związane z GPSami, zawsze jednak w doborowym towarzystwie.

Re: GPMapa biadolenie i takie tam off topy ....

Postprzez chopin67 » Cz, 05 lis 2009 8:23

ostatnimi czasy, przesiadłem się na CNE(mam również najnowszą GP i UMP-pc) i szczerze mówiąc jestem zadowolony; przemieszczając się średnio 7-8tys. km/m-c po Polsce nie zauważyłem problemów :wink:
Dopóki posiadałem nuvi760 korzystałem głównie z GP(pokazywała przynajmniej na trasie miejscowości :!: ).
Gdy przesiadłem się na nuvi765 nie wiem dlaczego ale straciłem tą możliwość :evil:
pozdrawiam chopin67
Nuvi 765T v.Taivan GPMapa 2009.3 + CNE NT 2010.3 + UMP pcPL; TomTom GO750; AsusA 636N + Automapa
chopin67
Bywalec

Re: GPMapa biadolenie i takie tam off topy ....

Postprzez SP2BZW » So, 07 lis 2009 14:35

SP2BZW napisał(a):dlaczego wyjątkowe :?: już z róźnych stron słyszałem że CNE 2009.20 wybitnie poprawił kategoryzację dróg ale chyba jeszcze
w dniu dzisiejszym bardziej zaufałbym GPMapie 2009.3 (jeszcze nie widziałem ale już jest i chyba jeszcze lepsza :D )

niestety, rzeczywistość nie jest róźowa :evil: osoby którym się spodobała wersja CNE 2009.20 najwyraźniej nie miały skali porównawczej :?:

oświadczam że CNE jest nadal TYLKO dla miłośników OFF-ROAD i na razie GPMapa jest nie do zastąpienia :oops:
SP2BZW

Poprzednia strona

Powrót do HydePark