Kenwood 4210BT nowe mapy

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: PouchX, wojtek, Zachu, Spider

Kenwood 4210BT nowe mapy

Postprzez kwlp » Pt, 14 lip 2017 16:52

Witam,
Mam taki problem zakupiłem od garmina nowe mapy. Wygląda to tak że do kenwood 4210BT podłączasz Pendrive i w aplikacji garmin klikasz " aktualizuj mapy". generują się jakieś tam dane i podpinam Pendriva pod komputer i Garmin express kopiuje nowe mapy na pen drive. One tam faktycznie są. jest plik .img i jest .unl i cos tam jeszcze. Garmin express napisał aby wsadzić nośnik do urządzenie Kenwood i przeprowadzić aktualizacje. I tutaj własnie jest problem że nic się nie dzieje. Próbowałem na różne sposoby i nic. Czy ktoś może napisać co robię nie tak, lub gdzie jest błąd ?
kwlp
Newbie

Re: Kenwood 4210BT nowe mapy

Postprzez Zachu » Pt, 14 lip 2017 22:53

Instrukcje czytałeś? Pytałeś się wsparcia?
Tak ciężko wymagać tego co się należy ale na forum to chętnie się zalogować. Takim postępowaniem nigdy nie dorobimy się rynku konsumenta.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Software