Garmin 54 LM Nie uruchamia się po wgraniu lektora

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmin 54 LM Nie uruchamia się po wgraniu lektora

Postprzez Kapral » Wt, 17 kwi 2018 9:29

Witam

Bawiąc się moim Garminkiem postanowiłem posprawdzać jakiego lektora mogę sobie dograć do mojej nawigacji. Wgrywając różne pliki lektorów z jednymi nawigacja działała poprawnie, na innych była cisza a jeszcze inne przy wybraniu powodowały automatyczny restart urządzenia.
Traf chciał, że wykasowałem z folderu z lektorami wszystkie pliki poza jednym lektorem, przy wybraniu którego Garmin się restartował i zresetowałem urządzenie.
Teraz Garmin przy uruchamianiu pokazuje pokazuje ekran startowy, wydaje charakterystyczne plumknięcie, po czym próbuje załadować plik lektora (który powodował restart, innego pliku lektora w urządzeniu nie ma) i oczywiście się restartuje.

Po podłączeniu do komputera jest to samo, urządzenie przy uruchamianiu restartuje się, zanim wejdzie w tryb pamięci masowej i będzie widoczne na komputerze.

Pytanie moje jest oczywiste, czy uda się urządzenie jeszcze uratować :)
Kapral
Newbie

Re: Garmin 54 LM Nie uruchamia się po wgraniu lektora

Postprzez Zachu » Wt, 17 kwi 2018 11:54

Odpowiadając tylko na pytanie, TAK.

Jak już się wysiliłeś i zalogowałeś się na forum to może warto było przed samą zabawą poczytać co się robi.
Umieszczając temat w dziale Software jest opis: O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania. Co to ma wspólnego z problemem?
Wskazówki znajdziesz w Hardware i firmware

Zanim jednak, można na karcie wrzucić te głosy zachowując całą ścieżkę tak jak w odbiorniku. Można też spróbować w serwisie Garmina.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Re: Garmin 54 LM Nie uruchamia się po wgraniu lektora

Postprzez Kapral » Wt, 17 kwi 2018 12:06

Dziękuje za pomoc.

Prośba do moderatora o przeniesienie posta do właściwego działu lub skasowanie.
Ostatnio edytowano Wt, 17 kwi 2018 16:04 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dział zmieniony
Kapral
Newbie

Powrót do Hardware i firmware