Garmin Navigator Honda USA

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Garmin Navigator Honda USA

Postprzez bunkrownik » Pt, 08 sty 2021 11:10

Witam serdecznie wszystkich

Z końcem roku nabyłem Honde Accord z 2017r w której jest nawigacja Garmina, dokładniej to:
Model:Garmin Navigator
Unit ID xxxxxxxxxxxxx
Software Version: 2.58
HONDA:2.0
Audio Version: 2.2 (American English-Samantha)
Voice Command: 2.40 (English American)
Text Version: 2.58 (American English)

Zagłębiłem się trochę w aktualizacji map które posiadam:
-OEM North America DEM
-OEM CN NOrth America NT 2020 Basic 3D
-OEM CN North America NT 2020

Zainstalowałem aplikację garmina "Garmin Express" w której dodałem dane auta wraz z plikiem GaminDevice.xml, mogę ściągnąć mapy w wersji 2021.0 ale Ameryki Północnej. Nie urządza mnie to gdyż jestem w Polsce i tutaj będę korzystał z navi do której mam wsparcie do września przyszłego roku.

Meritum

Czy istnieje możliwość zmiany oryginalnego pliku GaminDevice.xml tak aby po dodaniu do aplikacji GarminExpress widział że są mapy z Europy a nie z USA?
albo dodać plik GaminDevice.xm z innej Hondy np Civic sprzedawanej w EU?

Macie jakieś propozycje jak poradzić z tym?
Mogę oczywiście kupić mapy na Europę od Garmina do Hondy ale to jest ostateczność

Pozdrawiam
bunkrownik
Newbie

Re: Garmin Navigator Honda USA

Postprzez Zachu » Pt, 08 sty 2021 16:57

Witam na forum.
Szkoda że przed napisaniem nie zapoznałeś się z treściami forum. Mamy pewne zasady tutaj: Co wypada, czego nie wypada i co jest zabronione
Może zwróć się do Hondy i zapytaj co zaproponują.
Teraz jest 70% promocja na mapy. To już nie jest bajońska suma do wydania. Problem że to jeden strzał a dalsza aktualizacja to kolejne pesos zł.
Co do meritum, to nie.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Software