Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX
pelsta napisał(a):Jednak mapa wyświetlana nieco się różni od oryginału z uwagi na konieczność konwersji grafiki do formatu JPG (wymagany przez JNX)
pelsta napisał(a):Dodałem konwersję map z formatu OziExplorer (potrzebny plik .map + plik z grafiką) oraz TrekBuddy (potrzebny plik .tar z pojedynczą mapą) do formatu JNX. Testowałem na grafikach .png 256-kolorowych o wielkości kilkanaście MB (np 5000x7000) bo innych nie mam
pelsta napisał(a): o wielkości kilkanaście MB (np 5000x7000) bo innych nie mam
pelsta napisał(a): Interesują mnie czasy konwersji w porównaniu z innymi programami.
pelsta napisał(a): Interesują mnie czasy konwersji w porównaniu z innymi programami.
pelsta napisał(a):Czy sprawdzacie te JNX-y w nawigacjach?
ndmystko napisał(a):Dopiero redukcja głębi do 8 bitów dała jnx, który jnxer i eTrex potrafiły wyświetlić. To błąd czy na razie tak ma być?
pelsta napisał(a):Garmin, w nawigacji, na swój sposób rysuje JNX-y i stąd wymyte/wyblakłe kolory. Można poeksperymentować i przed konwersją coś zmienić w oryginalnych plikach PNG.
pelsta napisał(a):Aczkolwiek kolejna wersja powinna sobie radzić też z grafiką 24-bitową. Zobaczymy.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości