Garmin vivoactive hr język polski

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez xKlarfi » Pt, 12 kwi 2019 5:03

miecho napisał(a):2.7 jest ostatni.

Czy mógłbyś wrzucić najnowszą wersję języka Polskiego?
xKlarfi
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 12 kwi 2019 5:00

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez Przemo91 » Śr, 17 kwi 2019 19:22

GPS Maniak napisał(a):Nie wykluczone, że problem można rozwiązać " oszukując" zegarek. Nie wiem jakie języki obsługuje "zachodni" model oraz jakie pliki są odpowiedzialne za obsługę języków, ale powiedzmy że jest m.in. język holenderski i że w zegarku jest w związku z tym plik dutch.ln2 albo inny odpowiedzialny za obsługę tego języka. Musimy "zorganizować" plik z językim polskim (domyślam się, że prawidłowy plik opublikował wyżej miecho), zmieniamy nazwę tego polskiego pliku na taką którą akceptuje zegarek tzn. dutch.ln2, nadpisujemy w zegarku oryginalny plik dutch.ln2 tym "polskim", po czym w zegarku ustawiamy język holenderski.

Nie wiem czy zadziała, ale warto spróbować. Szanse są.



Witam jestem tu nowy, zrobiłem jak kolega wyżej napisał jednak zegarek się wyłączył.Ciągle się restartuje.Przerywa połączenie z komputerem dla tego nie moge wgrać z powrotem plików jak były.Czy jest jakaś szansa na uratowanie go.Mam go dopiero 2 dni :(. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Przez moja niefrasobliwość wgrałem ten język do Zegarka VIVOMOVE HR. Jest jakaś szansa na odzyskanie Zegarka?
Przemo91
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 17 kwi 2019 19:11

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez kamilladka » Pt, 24 maja 2019 8:44

Witam.Posiadam Garmin Vivoactive HR i potrzebuje plik polish.ln2 czy miałby ktoś do udostępnienia? Przez Garmin Express sie nie da.Ktoś pomoże.Niestety HR + ma już inne pliki i link wyżej udostępniony nie działa. jak zmieniłem końcówkę na LN2 to zegarek go widzi a nie da się go włączyć.
kamilladka
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 24 maja 2019 8:37

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez garmingolotapoland » Wt, 11 cze 2019 12:43

Witam posiadam ten polski plik do vivoactive hr, i gdzie mam go zmienić jak otwieram garmin device to otwiera się w internecie i nie można nic pozmieniać, a w folderze garmin nie ma folderu text po podłączeniu zegarka do laptopa
garmingolotapoland
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 11 cze 2019 12:39

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez garmingolotapoland » Wt, 11 cze 2019 12:46

Gdzie dopisać ten kod w jakim programie odtworzyć garmin device?
garmingolotapoland
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 11 cze 2019 12:39

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez Zachu » Wt, 11 cze 2019 15:57

Przeczytaj temat od początku.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez sisero » Cz, 26 wrz 2019 19:38

Witam wszystkich chciałbym prosić o pomoc przy języku polskim do mojego hr. Mój soft to 4.80 czy mógł by ktoś udostępnić plik z j.polskim do tego softu lub podpowiedzieć jak ściągnąć plik,. Język polski który jest na forum po wgraniu zegarek go nie widzi ,jeżeli zmienię jego nazwę na polish.lang wtedy go widzi ale po wybraniu zegarek się restartuje . Wszystkie pliki językowe które są mają po 3kb. Z góry dziękuję za porady i pomoc.
sisero
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 26 wrz 2019 15:03

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez jaross » N, 29 mar 2020 15:03

Przemo91 napisał(a):Witam jestem tu nowy, zrobiłem jak kolega wyżej napisał jednak zegarek się wyłączył.Ciągle się restartuje.Przerywa połączenie z komputerem dla tego nie moge wgrać z powrotem plików jak były.Czy jest jakaś szansa na uratowanie go.Mam go dopiero 2 dni :(. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Przez moja niefrasobliwość wgrałem ten język do Zegarka VIVOMOVE HR. Jest jakaś szansa na odzyskanie Zegarka?



i jak jest jakis sposób na naprawienie go ?
jaross
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 29 mar 2020 14:59

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez tkajdro » Cz, 02 lip 2020 17:29

Witam.

Dodałem pomyślnie język polski do wersji oprogramowania 5.0.0.

Wgrałem za pomocą Windows Explorera plik POLISH.LNG z wątku http://garniak.pl/viewtopic.php?f=9&t=18677 do katalogu TEXT.

Następnie w pliku GarminDevice.xml dodałem:

Kod: Zaznacz cały
<UpdateFile><PartNumber>006-D7118-13</PartNumber><Version><Major>1</Major><Minor>20</Minor></Version><Path>GARMIN/TEXT</Path><FileName>polish.lng</FileName></UpdateFile>


oraz w ostatniej linijce

Kod: Zaznacz cały
<Lang>13</Lang>


a plikowi nadałem atrybut read-only.

Na końcu wszedłem do Garmin Express, wybrałem Narzędzi i zawartości, następnie Przyrządy, następnie Ustawienia (przełączyło mnie do Garmin Connect online). Tam wybrałem w ustawieniach j. polski. Zapisałem zmiany. Wróciłem do Garmin Express i on sam wykrył konieczność synchronizacji, co też zrobiłem. Od tej pory póki co mam język polski.

Pozdrawiam.
tkajdro
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 02 lip 2020 17:17

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez tkajdro » Pt, 03 lip 2020 12:38

Nie wiem, czy to gdzieś już było, ale tutaj jest link do binariów firmware'u dla Vivomove:

http://www.gmaptool.eu/pl/content/vivo - ostatnia wersja to 5.0.0 z 6 grudnia 2019

i lokalizacji językowych:

http://www.gmaptool.eu/pl/content/text - ostatnia wersja z 14 listopada 2017

Pozdrawiam.
tkajdro
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 02 lip 2020 17:17

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez Zachu » Pt, 03 lip 2020 15:28

To strona jednego z założycieli tego forum wiec mogło być wspomniane na forum z pińcet razy ;)
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez Benyradom » Śr, 30 wrz 2020 22:12

tkajdro napisał(a):Witam.

Dodałem pomyślnie język polski do wersji oprogramowania 5.0.0.

Wgrałem za pomocą Windows Explorera plik POLISH.LNG z wątku http://garniak.pl/viewtopic.php?f=9&t=18677 do katalogu TEXT.

Następnie w pliku GarminDevice.xml dodałem:

Kod: Zaznacz cały
<UpdateFile><PartNumber>006-D7118-13</PartNumber><Version><Major>1</Major><Minor>20</Minor></Version><Path>GARMIN/TEXT</Path><FileName>polish.lng</FileName></UpdateFile>


oraz w ostatniej linijce

Kod: Zaznacz cały
<Lang>13</Lang>


a plikowi nadałem atrybut read-only.

Na końcu wszedłem do Garmin Express, wybrałem Narzędzi i zawartości, następnie Przyrządy, następnie Ustawienia (przełączyło mnie do Garmin Connect online). Tam wybrałem w ustawieniach j. polski. Zapisałem zmiany. Wróciłem do Garmin Express i on sam wykrył konieczność synchronizacji, co też zrobiłem. Od tej pory póki co mam język polski.

Pozdrawiam.


moglbys przelsac plik POLISH.LNG bo z tego watku nie moge otworzyc
w ktorej linijce dodales w GarminDevice ???
Benyradom
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 30 wrz 2020 21:27

Poprzednia strona

Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron