Garmin Connect ręczny eksport pliku z aktywnoąścią

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Garmin Connect ręczny eksport pliku z aktywnoąścią

Postprzez kwolana » N, 09 kwi 2017 12:27

Cześć!
Witam się ze wszystkimi forumowiczami przy okazji, gdyż to mój pierwszy post na tym forum :) Coś o mnie na dzień dobry: z garminem przyjaźnię się od nastu lat, biegam, pływam, pedałuję, także wędruję :) Dlaczego dopiero teraz tutaj trafiłem - na serio nie mam pojęcia ale żałuję.

Problem mój jest taki: jestem szczęśliwym posiadaczem forerunnera 910xt. W trakcie synchronizacji garmin expressem wyszedł jakiś błąd. Musiałem zresetować kompa gdyż cały windows się rozkraczył (to nie była wina garmin expressa). Następna synchronizacja przebiegła już sprawnie i wyświetla się komunikat, że urządzenie jest aktualne - jednak zgubił się zapis z jednej wycieczki! Akurat bardzo ważnej... 50 km z buta, 10 godzin ciężkiej pracy - specjalnie dla tego śladu.

Jest jakiś sposób na ręczne wyciągnięcie pliku z zegarka? Na zegarku w historii tą aktywność starą mogę podejrzeć, ale na garmin connect jej nie ma. W jaki sposób mogę zobaczyć w systemie windows pliki, które są zapisane na moim garminie 910xt? Pamiętam wiele lat temu, że takie przesyłanie ręczne działało bezproblemowo na starej wersji strony garmin. Teraz tak nie jest. Może jakąś starą wersją programu? Albo innym programem? Może jakiegoś sterownika mi brak? Proszę o pomoc :)
kwolana
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 09 kwi 2017 12:11

Re: Problem z Garmin Connect

Postprzez GPS Maniak » N, 09 kwi 2017 12:39

Witamy! :D
Jeżeli masz plik fit w zegarku, nie powinno być problemu:

Nowy-2.jpg
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Problem z Garmin Connect

Postprzez kwolana » N, 09 kwi 2017 12:51

Dzięki za odp. Plik w zegarku na pewno jest. Sęk w tym że mój komputer nie widzi zegarka. Co robię źle? Mam podłączyć zegarek kablem do komputera i już? U mnie nic. A przez stronę garmin connect mogę przesłać pliki z samego komputera, a nie wybrane z zegarka.
kwolana
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 09 kwi 2017 12:11

Re: Problem z Garmin Connect

Postprzez GPS Maniak » N, 09 kwi 2017 13:00

Sorry :oops: Odpowiedziałem przez pryzmat moich doświadczeń z zegarkami Fenix/Epix, które mogą być podłączone do PC w trybie pamięci masowej. Nie wiem jak to jest w Twoim zegarku :(
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Garmin Connect ręczny eksport pliku z aktywnoąścią

Postprzez kolos » N, 17 wrz 2017 12:18

Spróbuj przesłać ręcznie, masz MapSurce ?
Załączniki
Bez tytułu.png
Nuvi 205+GPMapa ,UMP-pcPL NI, Nuvi 58LM
Avatar użytkownika
kolos
Bywalec
 
Posty: 149
Dołączył(a): N, 29 mar 2009 20:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości