Garmin Connect kasowanie aktywności

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Garmin Connect kasowanie aktywności

Postprzez adam-tr » N, 18 cze 2017 20:38

Witam wszystkich forumowiczów!

Od dwóch dni jestem użytkownikiem zegarka Garmin Forerunner 735xt. Po wyjęciu zegarka z opakowania założyłem go na rękę a następnie zacząłem odkrywać jego nowe funkcje. Zegarek nie połączył się z GPS i nie zaktualizował daty i godziny (co zrobiłem trochę później). Problem polega na tym, że zegarek był uruchomiony w piątek, data jaka się na nim ustawiła wskazywała na niedzielę, następnie przestawił się na poniedziałek i dopiero po połączeniu z GPS wskazał faktyczny dzień czyli piątek. W te dni, kiedy nie łączył się z gps czyli w niedzielę i poniedziałek mam zapisane (tętno i kroki) w Garmin Connect.
Kilka godzin przeglądam fora, szukam w programie GC i nie wiem jak to usunąć. Dodam, że w tych dniach nie miałem żadnych aktywności, które wiem jak usunąć, chodzi tylko o kroki i tętno, żeby nie zliczały mi się one z tych dni do mojego wyniku ogólnego.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!
adam-tr
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 18 cze 2017 20:24

Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości