Vivomove hr brak języka polskiego

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez sisero » Cz, 03 paź 2019 14:01

Witam zakupiłem vivomover hr na Amazon i nie stety nie ma w nim j.polskiego :( czy mogl ktoś by się podzielić plikiem z j.polskim .? W garmin expres nie ma jezyka Polskiego
Ostatnio edytowano Cz, 03 paź 2019 17:19 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Edycja tytułu
sisero
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 26 wrz 2019 15:03

Re: Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez dziki460 » So, 28 gru 2019 19:24

Dołączam się do prośby. Gdyby ktoś miał to bardzo proszę o dosłanie pliku z j. polskim. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
dziki460
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 23 sty 2019 17:59

Re: Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez dziki460 » N, 29 gru 2019 22:30

A więc znowu odpowiem sam. Udało się dzięki uprzejmości Pani która sprzedaje właśnie vivomove hr na allegro i udostępniła nam plik z językiem. Należy na końcu dodać akapit z językiem polskim w pliku garmindevice.
Następnie zaznaczyć tylko do odczytu w właściwościach pliku.
POLISH.pdf
(2.34 KiB) Pobrane 807 razy

należy zmienić rozszerzenie z pdf na LNG
dziki460
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 23 sty 2019 17:59

Re: Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez gemius1984 » Śr, 06 maja 2020 7:20

Witam Grono,
Czy ktoś wie jak całkowicie wyzerować Garmina albo wgrać my soft od nowa? U mnie brak języka polskiego chciałem rozwiązać przez wgranie zmiany pliku polish.lng na Norwegia.lng (wyczytane na sieci - działało u ludzi) i podmianie go w TEXT. Niestety po tej operacji na wyświetlaczu garmina pojawił sie tylko taki pełny trójkat (taka sama konta G Express na kompie) a samo urządzenie nie reaguje na dotyk, komputery tez nie widza juz jako zewnętrzne urządzenie. Czy jest jakie lekarstwo?

Z gory dziękuję!
gemius1984
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 04 maja 2020 21:12

Re: Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez Virus » Pn, 22 cze 2020 11:53

Witam
Mam ten sam problem czy ktoś pomoże???? co kolega wyżej.
Może ktoś ma sterownik pod Vivomove HR albo mógłby podzielić się wsadem do zegarka . :idea:


Witam ponownie, udało się znaleźć rozwiązanie problemu. Trzeba zresetować zegarek za pomocą tego programu :-) :D :D :D :D
Jeżeli komuś pomogłem to jestem zadowolony z tego powodu.

Powodzenia przy ożywaniu zegarka
Załączniki
PC.zip
(1.78 MiB) Pobrane 454 razy
Ostatnio edytowano Pn, 22 cze 2020 21:12 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie cytatu całości poprzedzającego postu
Virus
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 22 cze 2020 11:12

Re: Vivomove hr brak języka polskiego

Postprzez alexxx777 » Cz, 25 mar 2021 17:57

Witam,
mam problem jak wyżej, po próbie wgrania jezyka polskiego i zmiany jego nazwy, zegarem zawiesił się, wyświetla się tylko logo (biały trójkąt) i brak reakcji. Próbowałam zrestartować poprzez program z załącznika, ale nic to nie dało. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
alexxx777
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 25 mar 2021 17:55


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości