GPS Visualizer - dziwne rzeczy podczas projektowania

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

GPS Visualizer - dziwne rzeczy podczas projektowania

Postprzez djds » Śr, 03 kwi 2024 17:27

Cześć! Mam pytanie związane z narzędziem GPS Visualizer.

1. Podczas projektowania zbioru znaczników (markerów czy tam waypointów), po wbiciu szpilki w mapę wyskakują mi jednocześnie w niewielkiej odległości szpilki, które wbija program. Czasem tylko jedna, a czasem 10 jednocześnie (w jednym miejscu). Kiedy chcę je usunąć z mapy, powielają się i to też w ilości od kilku do kilkunastu jednocześnie. Wyjściem jest usunięcie ich z listy punktów na białym polu z prawej strony ekranu ("your map elements"), zrobienie save'a i dalsza praca. Po jakimś czasie problem się powtarza - czasem po wbiciu kilku kolejnych szpilek, czasem po 20-30 i czynności mające na celu usuwanie niechcianych markerów trzeba powtarzać.

2. Kolejny problem pojawił się tydzień temu, przy okazji przeprowadzania czynności z punktu 1. Otóż po usunięciu markera, który pojawił się niezależnie ode mnie, nie da się zapisać projektu - przycisk "GPX" z zieloną strzałką jest martwy, nie pojawia się plik do ściągnięcia.

Pisałem w tej sprawie do twórcy narzędzia, Adama Schneidera, który wyjaśnił, że był robal i to naprawił, jednak mimo tego problem u mnie jest nadal.

W związku z powyższym - czy ktoś miał może coś podobnego i/lub jest po prostu w stanie mi pomóc?
djds
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 27 paź 2015 11:14

Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości