MART napisał(a):Fotoradar stały
To nowe urządzenie, czy korekta lokalizacji punktu znajdującego się już w bazie? Ok. 10-15 metrów od Twojego zgłoszenia jest już radar.
Pozdrawiam,
MART napisał(a):Fotoradar stały
MART napisał(a):W chwili obecnej jest on skierowany co prawda w kierunku Białegostoku ale jak go odwrócą to za późno nadejdzie ostrzeżenie dla tych jadących z W-wy
frasun napisał(a):Możesz podać współrzędne w jakimś sensownym formacie, najlepiej zgodnym z moim pierwszym postem w tym wątku.
Obecnie nie wiem jaki format mam zastosować, a dostawienie kropki (53.06964) wysyła mnie w pole.
Pozdrawiam,
Artur napisał(a):A "po ludzku" to jest N53.11607 E22.62520
frasun napisał(a):Artur napisał(a):A "po ludzku" to jest N53.11607 E22.62520
Wiem, przeliczyłem, ale dlaczego nie można tego od razu wrzucić "po ludzku", albo w sposób jednoznacznie określający użytych format.
Pozdrawiam,
MART napisał(a):Ostatnio podawałem w takim formacie i nie było problemu
Zachu napisał(a):http://w.pl/viewtopic.php?t=619&highlig ... e+poprawek
Powrót do Zmiany w bazie fotoradarów
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości