MotoACTV - na niedzielne spacery.

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Cz, 31 sty 2013 17:14

OK działa połączenie, żeby program na smartfonie mógł się zarejestrować musi być tez pierwszy raz zarejestrowany na zegarku. Po tym na smartfonie przechodzi bez błędu. Po tym zrobiłem format zegarka i bez wifi i synchronizacji juz działa, tylko na smartfonie jest połączony bez konta ID. SMS tez u mnie nie przekazuje. Ale to może wina tez ze mam GO SMS, muszę sprawdzić na czystym andku.

Znalazłem romy pod Motoactv
DPRomBeta9 3rd January 2013 http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1746904
systemPreview18.img.zip 29/jan/2013 http://forum.xda-developers.com/showthr ... t=motoactv
ClearDroid MotoACTV 1.1.5 A http://forum.xda-developers.com/showthr ... t=motoactv

testował ktoś któryś i może polecić. I pytanie czy na zrootowanym systemie da się wykonywać połączenia bez podłączonych słuchawek, bo mam słuchawkę BT ?
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez buncol » Cz, 31 sty 2013 21:41

Czy ktoś znalazł rozwiązanie jak usunąć przebyte trasy z zegarka?
Pozdrowienia.
buncol
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 09 sty 2013 17:11
Lokalizacja: Poznań/Leszno

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez kaciek » Cz, 31 sty 2013 21:59

Feru napisał(a):testował ktoś któryś i może polecić. I pytanie czy na zrootowanym systemie da się wykonywać połączenia bez podłączonych słuchawek, bo mam słuchawkę BT ?


Ja testowałem wszystkie ale najbardziej jestem zadowolony z ClearDroid (chociaż mam 1.14 ale jutro zmienię 1.15) ponieważ bezproblemowo działa z oryginalnym lunherem.

a co do czyszczenia to też nie mogę do tego dojść, chyba tylko reset urządzenia. Co ciekawe nie mogę też zmienić progów tętna w zegarku pomimo zmiany i wysłania tych zmian w motoactv.
kaciek
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 02 sty 2013 22:06

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Pt, 01 lut 2013 14:34

Da się wybrać numer bez podłączonych słuchawek na np. ClearDroid a pod fona mam podłączone słuchawki BT, bo rozumiem ze książka jest dostępna ?
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez kaciek » Pt, 01 lut 2013 15:44

nie testowalem z słuchawkami. bt ale odbierać i wybierać numery można nawet bez żadnych sluchawek, tylko bez nich nic nie slychac;-)
kaciek
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 02 sty 2013 22:06

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez buncol » Pn, 04 lut 2013 17:46

Rest nie pomaga dajej wszystko zapisane.

Z moim problemem usuwania trenigów udałem się do źródła oto co odpisali

You cannot delete workout on your MOTOACTV device. Workout is automatically removed from the Recent list on your MOTOACTV if you have 25 more recent workouts.

Teraz już wiadomo.
Pozdrowienia.
buncol
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 09 sty 2013 17:11
Lokalizacja: Poznań/Leszno

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Śr, 06 lut 2013 22:34

Nie wiem czy nie uwaliłem MA, instalowałem według filmiku i zakończyło się na przeniesieniu romu do MA bo komp nie wykrywa karty. Jeszcze wlazłem w recovery i nie mogę wyleźć, jak daje reboot to pokazuje się melonik i w kółko. Ktoś coś poradzi.

Zrobiłem restart 4klawiszami, uruchomił sie stary system, ale dalej nie widzi karty przez usb.
OK juz widzi .......
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez GPS Maniak » Śr, 06 lut 2013 22:53

Feru napisał(a):OK juz widzi .......

U mnie nie widzi aż nie wykonam na PC operacji zamykającej ADB.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Śr, 06 lut 2013 22:54

No właśnie już to zrobiłem i leci instalacja. dzieki zobaczymy co dalej
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez kaciek » Śr, 06 lut 2013 23:47

kolega ClearD z XDA wydał kolejną odsłonę swojego rom-u do MA z numerkiem 1.15B, smiga pięknie i pokusiłbym się o stwierdzenie że troszkę lepiej zachowuje się bateria.
kaciek
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 02 sty 2013 22:06

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Cz, 07 lut 2013 0:01

Właśnie go zainstalowałem, ale jakiś pusty ten pulpit w porównaniu do np
http://www.youtube.com/watch?v=psDGKb67oiw
http://www.youtube.com/watch?v=4pDnxiQuq3c
jaki luncher maja zainstalowany ? U mnie jest tylko SU i market. Oczywiście do marketu nie mogę się zalogować na konto.

Zainstalowałem DPRomBeta9, uruchomiłem Google Play ale się wywala. Działa Wam market bez wywalania, nic nie mogę zainstalować ?
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Mona » N, 07 kwi 2013 22:39

Cześć, mam problem z moim urządzeniem i chciałabym Was prosić o pomoc/podpowiedź. Nie synchronizują mi się dane z 'workout'ów' po podłączeniu do komputera. Oprogramowanie zaktualizowałam, konto na stronie MOTOACTV aktywowałam itd. natomiast po podłączneniu urządzenia do komputera wyskakuje mi info, że urządzenie nie mogło nawiązać połączenia z internetem i powinnam sprawdzić Wi-Fi lub kabel sieciowy (korzystam z internetu mobilnego przez USB, nie mam Wi-Fi ani kabla), następnie startuje aplikacja i proces synchronizacji, i na urządzeniu komunikat, że danych z workoutów nie zsynchronizowano.

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co mam zrobić? Czy problem jest w braku Wi-Fi?
Będę wdzięczna za pomoc.
Mona
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 07 kwi 2013 22:19

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Feru » Pn, 08 kwi 2013 8:35

Nie bawiłem się synchronizacją ale nawet przy komunikacji z telefonem musiałem MotoActv zarejestrować do WIfi i aktywować do konta. Połącz MotoA z wifi i sprawdź.( jak coś źle napisałem to niech mnie ktoś poprawi )
Jak nie masz WiFi, a używasz mobilnego to np. telefon z androidem ma możliwość udostępniania WiFi.
Feru
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 0:52

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez kaciek » Pn, 08 kwi 2013 10:51

Dokładnie tak jak kolega napisał.
Treningi synchronizują się przez wifi, samoczynnie po zakończeniu treningu gdy pojawisz się w zasięgu zapisanej sieci w Motoactv. Np. jeżeli ćwiczysz w domu i wciśniesz zakończenie treningu to od razu włącza się synchronizacja.
kaciek
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 02 sty 2013 22:06

Re: MotoACTV - na niedzielne spacery.

Postprzez Mona » Śr, 10 kwi 2013 20:23

OK, dzięki. Faktycznie udało mi się w pracy podłączyć do WiFi i się zsynchronizowało. Lipa trochę, że przez internet mobilny nie daje rady. Jeszcze raz dziękuję za szybką reakcję i pomoc :)
Mona
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 07 kwi 2013 22:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość