A4 Katowice Kraków

Tutaj można zgłaszać utrudnienia komunikacyjne których jeszcze nie ma w systemie TMC Mediamobile. Dział oficjalnie zarządzany przez Mediamobile, operatora TMC w Polsce.

A4 Katowice Kraków

Postprzez GPS Maniak » Wt, 12 lis 2013 12:13

Trochę przeszacowane te czasy :wink: Mam oczywiście świadomość że w różnych dniach może być różnie, ale gdy w środę (06.11) ok. godz. 14.00 zobaczyłem że stracę na tym odcinku aż 56 minut, zacząłem poważnie się zastanawiać czy nie zjechać z A4 i jadąc na wschód wybrać drogę via Wadowice i dalej Nowy Sącz. Cud że tego nie uczyniłem. Bodajże 3 zwężenia i w ślad za tym ograniczenia do 80 km/h owszem były, ale opóźnienie praktycznie zerowe.

Może zatem warto w TMC wybrać jakiś złoty środek i zmniejszyć opóźnienia o 50%?

Ciekawe co sądzą na ten temat inni koledzy jeżdżący tą trasą? Oczywiście jeżeli są tacy.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: A4 Katowice Kraków

Postprzez veges » Wt, 12 lis 2013 22:54

Mogę być temu wspólwinny. Jeżdzę codziennie tą trasą 2 razy. Wcześniej, gdy były remonty na bramkach i stało się 30-60 min TMC zawsze na zielono. Wkurzony napisałem do dostawcy TMC że to granda i że czasy przejazdu mają chyba od Stalexportu. Pan z Mediamobile szybko i grzecznie odpowiedział że na pewno nie od Stalexportu i że postarają się to poprawić. Od tego czasu widzę przegięcie w drugą stronę - prawie puste bramki i opóźnienie 50 minut. Osobiście przed dojazdem do bramek sprawdzam na telefonie natężenie ruchu Google - jest dużo dokładnie. Generalnie jest już nieźle, czasem w Katowicach wg TMC nie mogę zjechać na stację, bo zjazd zamknięty a zamkniety nigy nie był.
Myślę, że Mediamobile potrzebują w Polsce jeszcze kilka lat by to miało sens. Często "dla sportu" porównuję sobie ich serwis http://www.v-traffic.pl/default.aspx z targeo i widzę ile im jeszcze brak i gdzie.
Cierpliwości ;-)
Artur
motorbike, bike: eTrex 30x, Montana 650t, car: nüvi 2405, UMP, Topo Polska ,EU Topo, OSM, CNE NTU, history: TT Rider,
Avatar użytkownika
veges
Początkujący
 
Posty: 94
Dołączył(a): Pn, 02 cze 2008 17:10
Lokalizacja: Kraków, Kolno, Gliwice


Powrót do Zgłoszenia utrudnień drogowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości