garmin fenix 5x zarządzanie treningami

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

garmin fenix 5x zarządzanie treningami

Postprzez shadownike » Pn, 10 kwi 2017 20:37

I jeszcze mam jeden problem, na garmin connect wybrałem sobie jakis tam plan treningowy, ale kiedy wchodze w zegarku w bieg>kalendarz treningów >wyskakuje mi pobierz kalendarz treningów z garmin connect. a kolei w aplikacjach dostepnych w garmin express nie widze takiej apki. a treningi z kalendarza sa widoczne w zakładce ,,moje treningi". O co w tymchodzi, nie da sie tak zeby nam wyskakiwało jakies przypomnienie i treningi zostały naniesione na kalendarz w zegarku? pozdrawiam
shadownike
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 08 kwi 2017 11:25

Re: garmin fenix 5x nawigacja

Postprzez GPS Maniak » Pn, 10 kwi 2017 21:01

Zdecydowanie proponuję założyć osobny wątek, bo plan treningów niewiele ma wspólnego z nawigacją :wink:
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: garmin fenix 5x zarządzanie treningami

Postprzez shadownike » Pn, 10 kwi 2017 22:16

aaa no tak, dzieki za przeniesienie, zapomniałem ze to forum :)
i jeszcze kolejny problem -wybrałem ten pierwszy trening, zrobiłem go, a na kalendarzu na stronie on widnieje osobno, wiec nie rozumiem, nie zaliczy mi tego treningu czy jak? pozdrawiam
shadownike
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 08 kwi 2017 11:25


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości