Garmin Edge Touring - skrzypiąca obudowa

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Edge Touring - skrzypiąca obudowa

Postprzez nowy_uzytkownik » So, 22 kwi 2017 12:00

Tydzień temu kupiłem w/w urządzenie. Nie wiem czy mam się tym martwić ale po mocniejszym ściśnięciu po bokach obudowa skrzypi w miejscu przykręcania śróbek. Skrzypi też przy włączaniu (włącznik jest z boku) i czasem gdy mocniej ścisnę o bokach to delikatnie raz po naciśnięciu na ekran gdy wybieram jakąś opcję.

Nie wpływa to na samo działanie urządzenia ale czy to jest normalne?
nowy_uzytkownik
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 22 kwi 2017 11:57

Re: Garmin Edge Touring - skrzypiąca obudowa

Postprzez GPS Maniak » So, 22 kwi 2017 12:44

Nie znam urządzenia. Znam Garmina w ogóle. Wydaje się że wszystko jest ... w normie :wink: :lol:
search.php?keywords=skrzypi&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Garmin Edge Touring - skrzypiąca obudowa

Postprzez nowy_uzytkownik » So, 22 kwi 2017 16:02

Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie uspokaja że niektórzy też tak mają ale mimo wszystko nie powinno nic skrzypieć w urządzeniu za 800 zł
nowy_uzytkownik
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 22 kwi 2017 11:57


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości